Kristību fotogrāmata

Iemūžiniet visskaistākos svētku mirkļus!

Mūsu klienti bieži veido fotogrāmatas par godu kristībām. Galu galā, ja ir daudz skaistu fotogrāfiju ar svinīgi tērptiem un sirsnīgi smaidošiem ģimenes locekļiem un viesiem, būtu žēl tās glabāt tikai tālrunī vai datorā, vai ne? Kvalitatīva un eleganta fotogrāmata ir lielisks risinājums visskaistāko fotomirkļu iemūžināšanai vienuviet, turklāt tagad to var izveidot un iegādāties par īpaši draudzīgu cenu. Apskatiet mūsu piedāvājumu fotogrāmatām sadaļā Akcijas!

Šos ārkārtīgi izsmalcinātos albumus izvēlas klienti, kas meklē ko pavisam īpašu. Ja vēlaties pārsteigt vecvecākus vai krustvecākus ar ekskluzīvu dāvanu, PREMIUM albums ir lieliska izvēle!

Cenas kalkulators

Ātri un ērti noskaidrojiet fotogrāmatas cenu!


Kā izveidot skaistu kristību fotogrāmatu vai PREMIUM fotoalbumu?

Veidojiet stāstu, secīgi izklāstot notikumu gaitu. Esam uzskaitījuši, mūsuprāt, būtiskākās kristību fotogrāmatas daļas.

Sagatavošanās un kristību tērps

Atvēliet pirmo atvērumu kristību tērpam, apaviņiem, svecei un citiem piederumiem. Tas būs ievads kristību stāstam. Varat papildināt atvērumu ar zīmīgu citātu vai novēlējumu bērnam. Pirmajās lappusēs izvietojiet fotogrāfijas, kurās vecāki un krustvecāki sagatavo bērnu kristībām. Nereti tas ir ļoti jautrs process, kuru var iemūžināt amizantos kadros, piemēram, velkot mazajam zeķīti vai ļaujot nopētīt krustmāmiņas kaklarotu.

Ceremonija

Nākamos atvērumus veltiet ceremonijai. Ja tā norit saskaņā ar kristīgo tradīciju, iesvētīšana ar ūdeni, bez šaubām, ir centrālais notikumus. Ja izmantojāt profesionāla fotogrāfa pakalpojumus, izklājiet fotogrāfiju pa visu lappusi, savukārt, ja iemūžinājāt šos mirkļus ar tālruni, izvietojiet lapā vairākas mazāka izmēra fotogrāfijas ar dažādām bērna reakcijām.

Fotosesija

Parasti tieši šie atvērumi vēlāk sagādā vislielāko prieku, jo īpaši tad, ja fotosesija ir rūpīgi pārdomāta — ir sagatavoti svarīgākie un interesantākie svinību atribūti, ir padomāts par rakursu, pozām un gādāts par to, lai uzņemtie kadri būtu dzīvi un nemāksloti. Tā kā fotosesijā parasti piedalās visi viesi, atvēliet arī viņiem vairākas lappuses ar trim četrām fotogrāfijām katrā. Laikam ritot, daudzas detaļas piemirsīsies, un jūs priecāsieties, ka visu un visus var atsaukt atmiņā, vienkārši pārlapojot albumu.

Svinības

Noslēdziet albumu ar svinību fotogrāfijām, kas atspoguļo valdošo gaišo, jautro gaisotni — galda sarunas, dejas, spēles un tml.

Fotogrāmatas vāks

Kristību fotogrāmatai lieliski derēs gan mākslīgās ādas, gan personalizēts vāks. Ja vēlaties to personalizēt, izvēlieties vienu fotogrāfiju, kas jums patīk visvairāk, kas nepārprotami vēsta par albuma saturu un ko var izklāt pa visu priekšējo vāku. Tā varētu būt ģimenes kopbilde vai bērna portrets kristību tērpā. Nepārblīvējiet vāku ar kolāžām!

lustrācijas un fons

ZOOMBOOK redaktora priekšrocība ir tā, ka jūs varat izveidot tieši tādu fotogrāmatu, kāda jums patīk. Daži dod priekšroku atturīgam minimālismam, savukārt citiem patīk košums, krāsainas ilustrācijas un dažādi foni, un to redaktorā netrūkst. Veidojot kristību fotogrāmatu, varat atļauties būt radošāki, aušīgāki un bērnišķīgāki, nekā veidojot, teiksim, kāzu albumu vai vecvecāku jubilejas fotogrāmatu.

Vai gatavojaties kristībām?

Ātri un vienkārši īstenojiet savas radošās idejas ar ZOOMBOOK!

Sirsnīga piemiņas velte par godu šim zīmīgajam notikumam. Izveidojiet unikālu dizainu ar vēlamajiem tekstiem un attēliem! Mūsu albumi ir piemēroti ne tikai novēlējumu ierakstīšanai, bet arī attēlu ielīmēšanai. Iesakām izvēlēties fotogrāmatu ar matētām lapām. Ja vēlaties ietaupīt laiku, izmantojiet kristību novēlējumu grāmatas veidni!

Krikštynų šventės metu planuojate žaidimus? O gal reikia puošnių akcentų krikštynų proga? Visas savo idėjas išpildykite sukurdami plakatus.