Spēkā līdz 27.05.2018., plkst. 23.59.

Atlaide tiek piemērota automātiski pasūtījuma veikšanas brīdī. Tīmekļa vietnē un redaktorā ir norādītas cenas bez atlaides. Atlaides nesummējas.

Spēkā līdz 30.06.2018., plkst. 23.59.

PAR PIEDĀVĀJUMU
 Mēs aicinām iemūžināt vienu no visskaistākajiem dzīves posmiem un veidot fotogrāmatas, kas vienmēr glabās atmiņas par līksmo bērnību vai rosīgajām skolas gaitām. Piedāvājums ir paredzēts mācību iestādēm (bērnudārziem, skolām, augstskolām, pulciņiem un neformālās izglītības iestādēm). Tu saņemsi 40% atlaidi, pasūtot vismaz 10 fotogrāmatas. Maksātājs var nebūt juridiska persona. Visbūtiskākais kritērijs ir fotogrāmatas saturs. KĀ SAŅEMT ATLAIDI? Atlaide tiek piemērota, ievadot atlaides kodu pasūtījuma noformēšanas brīdī.
 
KĀ SAŅEMT ATLAIDI?
Atlaide tiek piemērota, ievadot atlaides kodu pasūtījuma noformēšanas brīdī. Lai saņemtu atlaides kodu, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz e-pasta adresi palidziba@zoombook.lv. Norādi mācību iestādes nosaukumu, kontaktpersonu un tālruņa numuru, un mēs nosūtīsim tev unikālu atlaides kodu. Ja pasūtīsi paraugeksemplāru, mēs nosūtīsim tev atlaides kodu kopā ar šo eksemplāru.
 
PARAUGEKSEMPLĀRS
Fotogrāmatas paraugeksemplārā ir apkopotas dažādas idejas, padomi un noderīga informācija par grāmatas izstrādi. ŠIS PARAUGS BŪS NEAIZSTĀJAMS PALĪGS, IZKLĀSTOT SAVU IDEJU VECĀKU VAI KLASES SAPULCĒ. Paraugeksemplāra cena ir tikai 0,99 €, un to var pasūtīt mūsu tīmekļa vietnē. Līdzko būsim saņēmuši apmaksu, nosūtīsim tev fotogrāmatu 3 dienu laikā. Piegādes izmaksas segsim mēs. Piedāvājums ir spēkā līdz 30. jūnijam.
 
Atlaide tiek piemērota automātiski pasūtījuma veikšanas brīdī. | Tīmekļa vietnē un redaktorā ir norādītas cenas bez atlaides. | Atlaides nesummējas.