Spēkā līdz 20.03.2018., plkst. 23.59.

Akcijas kods ir jāievada pasūtījuma veikšanas brīdī. | Atlaide tiek piemērota 20x30/30x20 cm izmēra fotokanvai. | Kanvai ir jābūt vienā pirkumu grozā kopā ar produktiem, kuru kopējā vērtība ir vismaz 30 €. | Tīmekļa vietnē un redaktorā ir norādītas cenas bez atlaides. | Atlaides nesummējas.

Spēkā līdz 31.05.2018., plkst. 23.59.

PAR PIEDĀVĀJUMU
Mēs aicinām iemūžināt vienu no visskaistākajiem dzīves posmiem un veidot fotogrāmatas, kas vienmēr glabās atmiņas par līksmo bērnību vai rosīgajām skolas gaitām. Piedāvājums ir paredzēts mācību iestādēm (bērnudārziem, skolām, augstskolām, pulciņiem un neformālās izglītības iestādēm). Tu saņemsi 40% atlaidi, pasūtot vismaz 10 fotogrāmatas. Maksātājs var nebūt juridiska persona. Visbūtiskākais kritērijs ir fotogrāmatas saturs.
 
KĀ SAŅEMT ATLAIDI?
Atlaide tiek piemērota, ievadot atlaides kodu pasūtījuma noformēšanas brīdī. Lai saņemtu atlaides kodu, lūdzu, sazinies ar mums, rakstot uz e-pasta adresi palidziba@zoombook.lv. Norādi mācību iestādes nosaukumu, kontaktpersonu un tālruņa numuru, un mēs nosūtīsim tev unikālu atlaides kodu.
 
PARAUGEKSEMPLĀRS
Fotogrāmatas paraugeksemplārā ir apkopotas dažādas idejas, padomi un noderīga informācija par grāmatas izstrādi. ŠIS PARAUGS BŪS NEAIZSTĀJAMS PALĪGS, IZKLĀSTOT SAVU IDEJU VECĀKU VAI KLASES SAPULCĒ.
 
Sazinies ar mums, rakstot uz e-pasta adresi palidziba@zoombook.lv, norādi mācību iestādes nosaukumu, kontaktpersonu, tālruņa numuru un tā Omniva pakomāta adresi, uz kuru fotogrāmata ir jānosūta. Paraugeksemplāra cena ir 4 €. Mēs sagatavosim rēķinu un, līdzko būsim saņēmuši apmaksas apstiprinājumu, nosūtīsim tev fotogrāmatu 3 dienu laikā. Piegādes izmaksas segsim mēs.
 
Atlaide tiek piemērota automātiski pasūtījuma veikšanas brīdī. | Tīmekļa vietnē un redaktorā ir norādītas cenas bez atlaides. | Atlaides nesummējas.