Unikālas dāvanas māmiņai

Iepriecini māmiņu ar īpašu un sirsnīgu dāvanu!

Fotogrāmata — tā ir patiesi personīga dāvana. Lieliska izvēle tiem, kas meklē siltu un sirsnīgu velti! Fotogrāmatā var apkopot visas vērtīgās atmiņas, var izstāstīt mammas dzīvesstāstu, iemūžināt mammas ceļojumus, svinīgos jubileju foto vai dažādus citus skaistus fotomirkļus. Lai arī ko tu izvēlētos, mammai noteikti patiks rezultāts, jo atgādinās par daudziem jaukiem mirkļiem, ko viņa ir piedzīvojusi vai ko pavadījāt kopā!

Fotokanva — tā ir izcila izvēle Māmiņdienai! Šāda dāvana kalpos par jauku rotu mammas mājvietā, un to var viegli izveidot dažās minūtēs — vienkārši izvēlies visskaistāko mammas fotogrāfiju, augšupielādē to mūsu lietotnē un pasūti.

Fotokalendārs — tā ir mīļa dāvana, kas priecēs tavu mammu visu gadu! Turklāt tas ir labs risinājums gadījumā, ja tev nav pietiekami daudz piemērotu fotogrāfiju. Ja fotogrāmatai ir nepieciešamas vismaz 25 fotogrāfijas, kalendāra izveidei būs gana ar 13 attēliem. Kalendārā var atzīmēt mammai svarīgus datumus, tostarp radu jubilejas vai citus ģimenes svētkus.

Vai tavai mammai patīk visu saplānot? Uzdāvini viņai plānotāju! Tas būs īpašs ne tikai tāpēc, ka personalizēsi tā vāku par godu saņēmējai, bet arī tāpēc, ka mamma var sākt to izmantot neatkarīgi no mēneša. Plānotājā nav norādīti datumi, un mamma var to aizpildīt pēc saviem ieskatiem.

Iepriecini mammu ar unikālu blociņu, kāda nebūs nevienam citam! Izvēlies vākam fotogrāfiju, kurā esat kopā vai kurā ir atainota visa ģimene. Šādi mammas rokassomiņā ik dienu būs sirsnīgs atgādinājums par viņas tuvākajiem cilvēkiem!

Vai tava mamma ir tālu? Nosūti personalizētu pastkarti, kuras izveidei atlasi savas vai jūsu kopīgās fotogrāfijas. Tas būs krietni siltāks un mīļāks sveiciens par ziņu tālrunī!

Apskatiet, ko ir radījuši mūsu klienti!

Fotogrāfa padomi fotogrāmatas izveidei

Fotogrāfe Agne Kairiene iesaka:

 • Iespējams, viens no jautājumiem, ko saistībā ar fotogrāmatām man uzdod visbiežāk, ir par iekšlapām — matētas vai glancētas? Pati dodu priekšroku matētām lapām, tomēr klientus vienmēr aicinu padomāt, kādas izdrukātas fotogrāfijas viņiem patīk vairāk. Glancētas vai matētas? Ar fotogrāmatas lapām ir līdzīgi.
 • ZOOMBOOK redaktorā fotogrāmatas var veidot ne tikai ar fotogrāfijām, bet arī ar tekstiem. Kāpēc to neizmantot? Ceļojumu fotogrāmatās es vienmēr norādu apmeklēto vietu nosaukumus.
 • Nebaidieties parotaļāties ar attēlu formātu un dažādojiet maketu, izvietojot gan mazāka, gan lielāka izmēra fotogrāfijas. Izvēloties attēlu, ko izplest pa visu lapu, pārliecinieties, ka tā kvalitāte ir pietiekami augsta — lai izšķirtspēja būtu pienācīga.
 • Lai rezultāts būtu gaumīgs, vienam atvērumam atlasiet fotogrāfijas, kurās dominē saskanīga krāsu gamma vai kuras uzņemtas vienā fotosesijā.
 • Veidojot fotogrāmatu, nefokusējieties tikai uz cilvēkiem un portretiem. Papildiniet albumu ar detaļām, ainavām, vides objektiem... Šādi papildfoto palīdz izstāstīt pilnīgāku stāstu un uzburt vēlamo noskaņu.

Fotogrāmatas cenas kalkulators

Ātri un ērti noskaidrojiet fotogrāmatas cenu!


Fotogrāmata vai albumā ielīmētas fotogrāfijas?

 • Izveido fotogrāmatu lētāk. Mūsu klientu iecienītākā izvēle: 20x20 cm fotogrāmata cietos vākos, matētas iekšlapas, 24 lappuses. Šādu grāmatu vari iegādāties ar 25% atlaidi – par 17,32 €. Vidējā 10x15 cm fotoalbuma cena ir aptuveni 5–7 €. Tajā var iekļaut aptuveni 100 fotogrāfiju. Šāda daudzuma fotogrāfiju drukāšana izmaksātu aptuveni 14–16 €. Visa komplekta cena būtu 19–23 €.
 • Fotogrāmatā var ievietot vairāk fotoattēlu –ja vēlies, uz vienas lappuses var izvietot 4, 6, 9 vai vairāk fotoattēlu. Nav jāizvēlas visskaistākā no divām līdzīgām, bet vienlīdz mīļām fotogrāfijām, jo vari ievietot abas. 24 lappušu fotogrāmatā var iekļaut no 25 līdz 250+ fotogrāfijām.
 • Fotogrāmatā nav obligāti jāievieto vienāda izmēra fotogrāfijas. Vari izpaust savu radošumu un rotaļāties ar izmēriem, vienā lappusē izvietojot vienu lielu foto, savukārt citā – vairākas mazas.
 • Fotogrāmata ir plānāka un vieglāka, tāpēc aizņems mazāk vietas tavās mājās.
 • Fotogrāmatas izveide ir vienkāršāka – visu vari paveikt tālrunī vai datorā, un nav jātērē laiks, lai līmētu vai ievietotu izdrukātās fotogrāfijas klasiskajā fotoalbumā.
 • Fotogrāmatā ir iespēja pielāgot fonus vai iekļaut dažādus dekoratīvus elementus. Protams, arī klasiskajā albumā var līmēt aprakstus vai uzlīmes, taču tas noteikti aizņems vairāk laika, nekā veidojot fotogrāmatu elektroniski. Turklāt otrajā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām par uzlīmju un citu līdzekļu iegādi. Mūsu lietotnē par šādiem elementiem nav jāmaksā papildus.