Jaunie piedāvājumi līdz 25% 🍁

Bērnības fotogrāmata

Izveido bērna fotogrāmatu, piepildot tās lappuses ar dažādiem ikdienas mirkļiem – kā viņš ēd, smejas, guļ, rotaļājas... Galu galā bērnība paskrien tik ātri, un fotogrāmata ir iespēja to notvert un iemūžināt. Turklāt fotogrāmata būs ne tikai kolosāla dāvana sev un vecvecākiem, bet pēc gadiem — arī nenovērtējama dārgu atmiņu krātuve pašam bērnam!

Dažādu bērna dzīves fotomirkļu saglabāšanai mūsu klienti parasti izvēlas klasisko fotogrāmatu. Daudziem tā sniedz drošības sajūtu – vismīļākās fotogrāfijas nepazudīs pārpildītajās tālruņa vai datora galerijās, neviens tās neizdzēsīs, un saturs priecēs ģimeni arī pēc daudziem gadiem. Turklāt klasiskajā fotogrāmatā ietilpst līdz 120 lappusēm, un vienā atvērumā var ievietot tik daudz fotogrāfiju, cik vien tīk! Daudzi klienti atzīst, ka fotogrāmatas ir vislabākais veids, kā iemūžināt atmiņas.

PREMIUM fotogrāmatas parasti iesakām īpašākiem gadījumiem, piemēram, par godu dzimšanas dienai vai kristībām. Šie albumi izskatās ārkārtīgi grezni, un tos bieži izvēlas ekskluzīvām dāvanām. PREMIUM fotogrāmatas iezīme ir biezās, stingrās lapas, kuras var šķirt 180 grādu leņķī, līdz ar to vienu fotoattēlu var izplest pa visu atvērumu. Tas izskatās patiesi efektīgi!

Cenas kalkulators

Ātri un ērti noskaidro fotogrāmatas cenu!


Ko iekļaut bērnības fotogrāmatā?

Visu! Ievieto fotoattēlus, pievieno tekstus, ilustrācijas un atlasi košus fonus!

Grāmatas ideja

Vispirms izlem par grāmatas ideju. Zinot, ko veidosi, būs vieglāk atlasīt fotoattēlus. Mums ir arī daži ieteikumi!

Gada fotogrāmata, kurā apkopots viss gada laikā piedzīvotais. Šāda albuma galvenais varonis, protams, būs tavs bērns.
- Svētku fotogrāmata, kurā atainoti bērna dzimšanas dienas svinību vai kristību fotomirkļi.
- Dzīvesgājuma fotogrāmata, kurā apkopoti visspilgtākie kadri no zīdaiņa vecuma līdz pilngadībai. Tā būtu lieliska dāvana 18. dzimšanas dienā!
- Ģimenes fotogrāmata, kurā var iekļaut dažādus sirsnīgus mirkļus no ģimenes ikdienas un svētkiem. Šādā albumā iederēsies ne tikai bērna, bet arī tuvāko radinieku fotogrāfijas.

Bērna māksla

Veidojot bērna fotogrāmatu, atvēli vietu arī bērna zīmējumiem vai bērnudārzā/skolā veiktajiem darbiem. Laikam ritot un darbiem krājoties, kļūst diezgan grūti tos visus glabāt, tāpēc nereti labāk ir uzņemt fotogrāfijas un ievietot tās fotogrāmatā. Pēc gadiem desmit vai vairāk šie attēli, iespējams, sagādās ne mazums jautrības gan tev, gan pašam māksliniekam. Daži mūsu klienti velta pat veselu fotogrāmatu tikai bērnu radošajiem darbiem vien. Varbūt arī tevi uzrunā šī ideja?

Fotoattēli

Kad ir izvēlēta tēma, atlasi piemērotākās fotogrāfijas. Vari izmantot gan ar fotokameru, gan ar tālruni uzņemtās. Redaktorā iesakām augšupielādēt tikai tās, ko plāno izmantot albuma izveidē. Ievēro konsekvenci un kārto fotogrāfijas hronoloģiski — vēlāk priecāsies par iespēju novērtēt, kā mazais auga. Lai neapjuktu laika ritumā, zem fotogrāfijām norādi mēnesi vai gadu.

Nešaubāmies, ka tev ir daudz bērna fotoattēlu, tāpēc iesakām klasisko fotogrāmatu, kurā var iekļaut līdz 120 lappusēm, savukārt katrā lappusē —vairākas fotogrāfijas. Lai rezultāts būtu gaumīgs, centies nepārslogot atvērumu ar fotogrāfijām – līdz sešiem attēliem vienā lappusē ir optimāli.

 

 

 

Teksti

 

Noteikti paraksti fotogrāfijas! Piefiksē visdažādākās atmiņas: kā mazais sevi sauc, kas viņam garšo, kādas palaidnības izspēlē un tml. Apraksti visas pirmās reizes un pārējo, kas, tavuprāt, ir pieminēšanas vērts. Šie jaukie sīkumi tik ātri aizmirstas! Pēc gadiem pateiksi sev paldies — tās ir unikālas un nenovērtējamas atmiņas, par kurām priecāsies visa ģimene!

Bērnības fotogrāmatas vāks

Šādām fotogrāmatām lieliski derēs gan mākslīgās ādas, gan personalizēts vāks. Otrajam iesakām izvēlēties vienu fotoattēlu, kas tev patīk visvairāk. Uzraksti gadu uz priekšējā vāka vai muguriņas, lai vēlāk uzreiz zinātu, kuram laika periodam albums ir veltīts.

Ilustrācijas un foni

 

ZOOMBOOK redaktora priekšrocība ir tā, ka vari izveidot tieši tādu fotogrāmatu, kādu vēlies. Vieniem patīk minimālisms, citi grib vairāk krāsu un izvēlas no plašā klāsta krāsainas ilustrācijas vai fonus, kas padara fotogrāmatu vēl dzīvīgāku.

Vai nezini, ar ko sākt? Izmanto kādu no mūsu veidnēm. Mums ir vairāk nekā 30 veidņu, kas piemērotas bērnības tematikai un ko ikviens var viegli pielāgot savām vajadzībām.

Apskati, ko ir radījuši mūsu klienti!