Pārsteidz vecvecākus ar unikālu dāvanu!

Ar mīlestību veidotas personiskas dāvanas

Ļoti īpaša un mīļa dāvana vecvecākiem — fotogrāmata. Cik daudz prieka un emociju gūs tavi vecvecāki, pārlapojot fotogrāmatu, kas piepildīta ar viņu bērnu un mazbērnu fotogrāfijām! Garantējam, ka tā būs visbiežāk šķirstītā grāmata viņu mājās. Kā atzīst paši vecvecāki: “Ikreiz, kad pārskatām fotoalbumus, ieraugām ko jaunu — to, ko iepriekš nebijām pamanījuši!”

Tavu vecvecāku mājokļa siena būs dekoratīvāka un dzīvespriecīgāka, ja to rotās viņu mīļo atvašu fotogrāfijas. Uz audekla uzdrukāti foto izskatās eleganti un ir lieliska izvēle tiem, kas meklē ne tikai mīļu, bet arī oriģinālu un gaumīgu dāvanu.

Dāvana, kurai noteikti tiks atvēlēta goda vieta! Fotokalendārā var ne tikai ievietot personīgus fotoattēlus, bet arī atzīmēt svarīgus datumus, piemēram, bērnu, mazbērnu, mazmazbērnu dzimšanas dienas.

Ja vēlies rotāt mājokļa sienas, bet meklē lētāku alternatīvu, plakāts ir lieliska izvēle. To var ierāmēt vai vienkārši piestiprināt ar piespraudēm.

Vai tavi vecvecāki mēdz piefiksēt svarīgus sīkumus (piemēram, tālruņa numurus) piezīmju blociņā? Uzdāvini viņiem personalizētu piezīmju grāmatiņu. Ja tās vāku rotās bērnu vai mazbērnu foto, nevis bezpersonisks attēls, rakstīšana kļūs par īpašu un mīļu rituālu.

Ikvienu priecē uzmanība un rūpes, pat ja tās izpaužas šķietami ikdienišķos sīkumos. Pārsteidz vecvecākus, nosūtot viņiem fotokartīti ar savu attēlu un sirsnīgu vēstījumu.

Apskati, ko ir radījuši mūsu klienti!

 

Kliente iesaka ZOOMBOOK

Kliente iesaka:

 

“Kad vaicājam vecākiem vai vecvecākiem, ko lai viņiem uzdāvinām, bieži saņemam šādu atbildi: “Mums neko nevajag! Vienkārši atbrauciet, un ar to būs gana!”

Bet, kad atbraucam ar kārtējo ZOOMBOOK platformā veidoto fotogrāmatu, pēc viņu smaidiem un emocijām saprotam, ka esam trāpījuši desmitniekā — ar vislabāko dāvanu, kas glabā visskaistākās atmiņas!”

Fotogrāmatas cenas kalkulators

Ātri un ērti noskaidrojiet fotogrāmatas cenu!