Par mums

Kas mēs esam?

Mūsu misija ir palīdzēt klientiem saglabāt atmiņas un visskaistākos dzīves fotomirkļus, iemūžinot tos fotogrāmatās, fotoaudeklos vai citos fotoizstrādājumos. Vai esi piedzīvojis prieku, ko sniedz fotografēšana, pēc tam izdrukāto fotogrāfiju šķirošana, rādīšana citiem un iespēja atkal un atkal iztēlē izdzīvot jaukākos notikumus? Ja neesi, tomēr vēlies mēģināt, varam galvot — tev tas patiks tik ļoti, ka vēlēsies radīt vēl un vēl, un tās dienas, kad skaistākās atmiņas glabāji tikai telefonā, paliks pagātnē!

Nedaudz par mums
  • Esam kopā ar jums kopš 2009. gada.
  • 9 no 10 mūs ieteiktu citiem!
  • Mums uzticas vairāk nekā 2,5 miljoni klientu.
  • ZOOMBOOK galvenokārt darbojas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Čehijā un Nīderlandē, taču piegādā savu produkciju arī uz citām Eiropas valstīm. 
Kāpēc mēs?

Mums ir patiesi lielisks maketēšanas rīks —redaktors, ko var izmantot ne tikai datorā, bet arī tālrunī. Mēs nemitīgi to uzlabojam, lai klientiem būtu vēl vieglāk un ērtāk veidot fotogrāmatas, fotokanvas, fotokalendārus, plānotājus, piezīmju grāmatiņas, plakātus un fotokartītes. Mēs no sirds priecājamies par klientu atsauksmēm un ieteikumiem un cenšamies tos ņemt vērā, veicot uzlabojumus.

Produktu izgatavošanai izmantojam vismodernākās drukas tehnoloģijas, kas nodrošina pirmšķirīgu drukas kvalitāti, turklāt produktu ražošanā ir iesaistītas ne tikai drukas iekārtas, bet arī mūsu čaklie darbinieki. Darbaspēka iesaiste ir sarežģītā izgatavošanas procesa neatņemama sastāvdaļa, jo tikai šādi var sasniegt nevainojamu rezultātu, kas priecēs klientus katru dienu.

Kas ir ZOOMBOOK?

ZOOMBOOK ir uzņēmuma “BALTO trader” projekts, kas kopš 2009. gada tiek attīstīts Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Čehijā un Nīderlandē . “BALTO trader” atrodas Lietuvā un pieder BALTO grupai – vienam no lielākajiem grāmatu ražotājiem Baltijā, kas ik mēnesi izgatavo vairāk nekā 800 000 visaugstākās kvalitātes grāmatu tādām pazīstamām Lietuvas un ārvalstu izdevniecībām kā “Bonnier Books”, “Gyldendal” un citām. “BALTO” veiksmīgi darbojas arī Norvēģijas, Dānijas, Somijas, Zviedrijas, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Nīderlandes un daudzu citu pasaules valstu tirgū.