Piecas idejas ceļojuma fotomirkļu saglabāšanai

Pārvērtiet viskolosālākos fotomirkļus produktos, kas priecēs katru dienu!

Vai ceļojumā uzņēmāt daudz fotoattēlu? Nešaubāmies, ka jums ir daudz elpu aizraujošu kadru, kurus vēlaties parādīt citiem! Jums nav jāatlasa tikai daži, jo fotogrāmatā var ietilpināt patiesi daudz, — katrā lappusē var izvietot vairākas fotogrāfijas, turklāt maksimālais iekšlapu skaits ir 120.

Uzzināt vairāk

Vai ir kāds fotoattēls, kas jums patīk jo īpaši? Varbūt jūras krastā uzņemta fotogrāfija, krāšņa ainava vai fantastisks kadrs no lielpilsētas džungļiem? Pārvērtiet to skaistā interjera elementā!

Uzzināt vairāk

Vēl viens veids, kā iemūžināt ceļojuma mirkļus, ir kalendārs. Atlasot skaistākos kadrus katram mēnesim, atmiņas par ceļojumu priecēs visu gadu — jo sevišķi jauna mēneša sākumā, kad pāršķirsiet lapu. Kalendārā var atzīmēt svarīgus datumus, tostarp dzimšanas dienas vai citus svētkus un, protams, dienu, kad dosieties jaunā ceļojumā!

Uzzināt vairāk

Pasūtiet plānotāju ar personalizētu vāku. Tas var būt vienreizīgs fotoattēls no jūsu iemīļotākās vietas pie dabas vai komisks brīdis kopā ar ģimeni vai draugiem. Garantējam, ka šāds plānotājs uzlabos garastāvokli pat visdrūmākajā dienā!

Uzzināt vairāk

Izveidojiet personalizētu piezīmju blociņu, kāda nebūs nevienam citam! Atlasiet vākam krāšņu fotogrāfiju no ceļojuma un pievienojiet zīmīgu frāzi vai citātu, kas jūs iedvesmos katru dienu.

Uzzināt vairāk

Apskatiet, ko ir radījuši mūsu klienti!

Kādus produktus rada mūsu klienti?

Dažas idejas ceļojumu fotogrāmatas noformēšanai

  • Izveidojiet atsevišķu fotogrāmatu katram ceļojumam un uz vāka norādiet galamērķi un laiku. Tas ir parocīgs risinājums tiem, kuri mēdz daudz fotografēt un kuriem patīk visu sistematizēt.
  • Izveidojiet gadagrāmatu, kurā ir apkopoti gada interesantākie notikumi un dažas lappuses ir atvēlētas ceļojumiem. Tā ir lieliska iespēja neko neaizmirst un pēc laika pakavēties jaukās atmiņās.
  • Ja dažu mēnešu laikā devāties vairākos ceļojumos, veltiet atsevišķu fotogrāmatu šim periodam. Jūs ietaupīsiet vietu, vienlaikus iemūžinot atmiņas par piesātinātu un iespaidiem bagātu dzīves posmu.

Dažas idejas ceļojuma fotokanvas noformēšanai

  • Viens elpu aizraujošs kadrs var būt tā vērts, lai pārtaptu par fotokanvu! Pievērsiet uzmanību fotogrāfijas krāsu paletei un apsveriet, kā tā iederēsies mājokļa interjerā.
  • Kompozīcija, kurā izkārtotas vairākas dažādu formātu fotokavnas, ir atjautīgs risinājums palielākas vienmuļas sienas atdzīvināšanai.
  • Fotoattēlu kolāža uz kanvas ir lieliska izvēle gadījumos, kad nespējat atlasīt tikai vienu — vismīļāko — fotoattēlu, bet pie sienas ir vieta tikai vienai kanvai.