Personas datu apstrādātāju saraksts

Palīdzība

palidziba@zoombook.lv*

  • *Mēs atbildēsim iespējami drīz 24 stundu laikā (darbdienās).

1. Maksājumu sistēmu operatori

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
PaySera Iespējot maksājumus “PaySera” sistēmā un izvērtēt maksātāja krāpšanās risku. Identifikatora maksājums, maksājuma summa, pasūtījuma numurs.
Kevin Iespējot maksājumus “Kevin” sistēmā un izvērtēt maksātāja krāpšanās risku. Identifikatora maksājums, maksājuma summa, pasūtījuma numurs.
PayPal (Europe) S.à r.l. Iespējot maksājumus “PayPal” sistēmā un izvērtēt maksātāja krāpšanās risku. Identifikatora maksājums, maksājuma summa, pasūtījuma numurs.

2.Kurjerpakalpojumu (pasta pakalpojumu) sniedzēji un sūtījumu saņemšanas punktu uzturētāji

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
UAB “Baltic Post“ Piegādāt sūtījumus ar kurjeru uz “LP EXPRESS” termināļiem un pasta nodaļām. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
OMNIVA LT UAB Piegādāt sūtījumus uz “Omniva” pašapkalpošanās termināļiem. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
DPD LIETUVA UAB Piegādāt sūtījumus uz “DPD” pašapkalpošanās termināļiem. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
UAB “Venipak” Piegādāt sūtījumus ar “Venipak” kurjeru./td> Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
AB “Lietuvos paštas” Piegādāt sūtījumus, izmantojot “AB Lietuvos paštas” infrastruktūru.) Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta. Eksportēšanai tiek nosūtīts arī papildu PVN rēķins ar pircēja rekvizītiem.
UAB “Skubios Siuntos” Piegādāt “UPS” sūtījumus. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta. Eksportēšanai tiek nosūtīts arī papildu PVN rēķins ar pircēja rekvizītiem.

3.Elektronisko sakaru pakalpojumu un tīklu nodrošinātāji

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Īsziņu sūtīšana Piegādāt īsziņas saņēmējiem. Tālruņa numurs, ziņojuma saturs.
Klientu vaicājumu pārvaldības rīks Pārvaldīt klientu vaicājumus. Klienta kontaktinformācija (e-pasta adrese, vārds), sarakstes vēsture.
Klientu saziņas rīks Iespējot saziņu ar klientiem, izmantojot tīmekļa ziņojumapmaiņas rīku un vietni “Facebook”. Apmeklētāju un pieteikušos lietotāju identifikatori, informācija par ierīci un sarakstes vēsture.

4. Tirgvedības pakalpojumu sniedzēji

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Informatīvo biļetenu sūtīšana Piegādāt informatīvos biļetenus un citus reklāmas ziņojumus. E-pasta adrese, vārds.
Automātiskie ziņojumi Sūtīt transakciju ziņojumus (e-pasta adreses apstiprināšana, pasūtījuma statuss u. tml.). E-pasta adreses, izsekotās lejupielādes un ziņojuma atvēršanas gadījumi. E-pasta ziņojums var saturēt vairāk informācijas (vārds, uzvārds, adrese u. c.)
Google” reklāmas Rādīt reklāmkarogus. Dzimums, vecums, vaļasprieki.
Facebook” reklāmas ādīt reklāmkarogus. Dzimums, vecums, vaļasprieki.

5. Uzraudzības un diagnostikas pakalpojumu sniedzēji. Diagnostikas instrumenti

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Google Analytics / Google Inc. Izsekot apmeklētāju datus. Anonīmi apmeklētāja dati.

6. Citu pakalpojumu sniedzēji

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Google Fonts Rādīt fontus IP adrese
Grāmatvedības programma Grāmatvedības darbības. Fizisku personu datiem nevajadzētu tikt saglabātiem, tomēr tas ir iespējams.
Datu glabāšanas platforma Lietotāju datus saturošas datu glabāšanas sistēmas. Visi lietotāja dati, augšupielādētie fotoattēli, izveidotās fotogrāmatas, kanvas, pastkartes, kalendāri, plānotāji un piezīmju grāmatas.

1. Maksājumu sistēmas operatori

Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
PayPal (Europe) S.à r.l. Iespējot atmaksas pakalpojumu un novērtēt maksātāja riskus. Maksājuma saņēmēja vārds, uzvārds un transakcijas numurs
PaySera IIespējot atmaksas pakalpojumu un novērtēt maksātāja riskus. Maksājuma saņēmēja vārds, uzvārds un transakcijas numurs.
Kevin IIespējot atmaksas pakalpojumu un novērtēt maksātāja riskus. Maksājuma saņēmēja vārds, uzvārds un transakcijas numurs.