Personas datu apstrādātāju saraksts

Maksājumu sistēmu operatori
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
PaySera Iespējot maksājumus “PaySera” sistēmā un izvērtēt maksātāja krāpšanās risku. Identifikatora maksājums, maksājuma summa, pasūtījuma numurs.
PayPal (Europe) S.à r.l. Iespējot maksājumus “PayPal” sistēmā un izvērtēt maksātāja krāpšanās risku. Identifikatora maksājums, maksājuma summa, pasūtījuma numurs.
Swedbank Maksājumu ar kartēm nodrošināšana un krāpšanas riska novērtēšana. Maksājuma identifikators, summa, pasūtījuma numurs, lietotāja vārds, uzvārds un e-pasta adrese.
Kurjerpakalpojumu (pasta pakalpojumu) sniedzēji un sūtījumu saņemšanas punktu uzturētāji
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
UAB “Baltic Post“ Piegādāt sūtījumus ar kurjeru uz “LP EXPRESS” termināļiem un pasta nodaļām. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
OMNIVA LT UAB Piegādāt sūtījumus uz “Omniva” pašapkalpošanās termināļiem. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
DPD LIETUVA UAB Piegādāt sūtījumus uz “DPD” pašapkalpošanās termināļiem. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
UAB “Venipak” Piegādāt sūtījumus ar “Venipak” kurjeru./td> Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta.
AB “Lietuvos paštas” Piegādāt sūtījumus, izmantojot “AB Lietuvos paštas” infrastruktūru.) Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta. Eksportēšanai tiek nosūtīts arī papildu PVN rēķins ar pircēja rekvizītiem.
UAB “Skubios Siuntos” Piegādāt “UPS” sūtījumus. Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, saņēmēja adrese vai piegādes vieta. Eksportēšanai tiek nosūtīts arī papildu PVN rēķins ar pircēja rekvizītiem.
Elektronisko sakaru pakalpojumu un tīklu nodrošinātāji
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Īsziņu sūtīšana Piegādāt īsziņas saņēmējiem. Tālruņa numurs, ziņojuma saturs.
Klientu vaicājumu pārvaldības rīks Pārvaldīt klientu vaicājumus. Klienta kontaktinformācija (e-pasta adrese, vārds), sarakstes vēsture.
Klientu saziņas rīks Iespējot saziņu ar klientiem, izmantojot tīmekļa ziņojumapmaiņas rīku un vietni “Facebook”. Apmeklētāju un pieteikušos lietotāju identifikatori, informācija par ierīci un sarakstes vēsture.
Tirgvedības pakalpojumu sniedazēji
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Informatīvo biļetenu sūtīšana Piegādāt informatīvos biļetenus un citus reklāmas ziņojumus. E-pasta adrese, vārds.
Automātiskie ziņojumi Sūtīt transakciju ziņojumus (e-pasta adreses apstiprināšana, pasūtījuma statuss u. tml.). E-pasta adreses, izsekotās lejupielādes un ziņojuma atvēršanas gadījumi. E-pasta ziņojums var saturēt vairāk informācijas (vārds, uzvārds, adrese u. c.)
Google” reklāmas Rādīt reklāmkarogus. Dzimums, vecums, vaļasprieki.
Facebook” reklāmas ādīt reklāmkarogus. Dzimums, vecums, vaļasprieki.
Uzraudzības un diagnostikas pakalpojumu sniedzēji. Diagnostikas instrumenti
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Google Analytics / Google Inc. Izsekot apmeklētāju datus. Anonīmi apmeklētāja dati.
Sentry Pārlūkprogrammas kļūdu izsekošana. Kļūdas gadījumā tiek nosūtīta lietotāja IP adrese un e-pasta adrese.
Citu pakalpojumu sniedzēji
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
Google Fonts Rādīt fontus IP adrese
Grāmatvedības programma Grāmatvedības darbības. Fiziskas personas dati: vārds, uzvārds, bankas konts, personas kods, dzīvesvietas adrese, tālruņa numurs. Juridiskām personām: uzņēmuma reģistrācijas numurus, nosaukums, PVN maksātāja numurs, adrese, tālruņa numurs.
Datu glabāšanas platforma Lietotāju datus saturošas datu glabāšanas sistēmas. Visi lietotāja dati, augšupielādētie fotoattēli, izveidotās fotogrāmatas, kanvas, pastkartes, kalendāri, plānotāji un piezīmju grāmatas.
Tulkotāji un atbalsts pa tālruni Klientu atbalsts un konsultēšana Visi lietotāja dati; augšupielādētās fotogrāfijas; izveidotās fotogrāmatas, fotokanvas, fotokartītes, fotokalendāri.

Iš trečiųjų šalių gaunami duomenys

Maksājumu sistēmas operatori
Nosaukums/pakalpojums Funkcija Pārraidītie dati
PayPal (Europe) S.à r.l. Iespējot atmaksas pakalpojumu un novērtēt maksātāja riskus. Maksājuma saņēmēja vārds, uzvārds un transakcijas numurs.
PaySera IIespējot atmaksas pakalpojumu un novērtēt maksātāja riskus. Maksājuma saņēmēja vārds, uzvārds un transakcijas numurs.