Vai jau sākāt domāt, kā šogad iepriecināsiet tuviniekus Ziemassvētkos? ZOOMBOOK klāstā ir dāvanas ikvienam!

Dāvājiet saviem mīļajiem paša radītas, unikālas dāvanas no sirds!

Fotogrāmata

Dāvana bērnam

Neatkarīgi no tā, vai jūsu atvase ir pirmsskolēns, pusaudzis vai students, kurš jau pametis vecāku mājas, vairākums ar prieku un aizrautību pārskata bērnības fotogrāfijas, mēģina atcerēties sevi agrīnā vecumā, nopēta, kā gadu gaitā mainījušies vecāki un vecvecāki, labdabīgi pasmīn par apģērba izvēli vai matu sakārtojumu, atceras senus draugus... Daudz smieklu un “Vai atceries, kā...?” garantējam!

Mūsu klienti iesaka: nevairieties izmantot ar tālruni uzņemtus fotoattēlus! Iespējams, ne katras fotogrāfijas kvalitāte būs piemērota izvietošanai pa visu lappusi, taču jūs varat iekļaut lapā pa 3–4 kadriem, tādējādi taupot vietu un ievietojot albumā vairāk vērtīgu fotomirkļu!

Ar kodu SUPER
sākot no 7,84 €
Standarta cena
sākot no 9,79 €

Vairāk

Iecienīta dāvana

PREMIUM albums

Dāvana mammai un tētim

Varbūt šogad jūs nosvinējāt kāzas? Varbūt šis ir bērna kristību gads? Vai vecāku kāzu gadadiena? Ikvienas svinības nozīmē, ka, visticamāk, ir uzņemts liels daudzums skaistu fotogrāfiju. Neglabājiet tās datorā vai tālrunī, bet izveidojiet izcilas kvalitātes PREMIUM albumu — ekskluzīvu un greznu dāvanu, par kuru saņēmējs būs jo īpaši priecīgs.

Mūsu klienti iesaka: ir vērts pasūtīt divus albumus uzreiz, vienu — dāvanai un otru — sev (jo jūs katrā ziņā vēlēsieties to paturēt)!

sākot no 54,89 €

Vairāk

Grezna dāvana

Fotokanva

Dāvana radiniekiem

Vai jums ir daudz skaistu fotogrāfiju no jubilejas, kāzām vai citām svinībām, taču nav laika veidot fotogrāmatu? Fotokanvu var izveidot vienā minūtē! Turklāt šāda personalizēta dāvana ne tikai iepriecinās tuviniekus, bet arī kalpos par skaistu interjera elementu viņu mājoklī.

Mūsu klienti iesaka: apdomājiet, kur saņēmējs varētu piekārt fotokanvu, un atlasiet fotogrāfiju, kas iederēsies mājokļa interjerā. Arī izmēru izvēlēties būs vieglāk, zinot, kurā telpā un pie kuras sienas ir gana daudz brīvas vietas.

Ar kodu SUPER20
sākot no 8,80 €
Standarta cena
sākot no 11,00 €

Vairāk

Piezīmju grāmatiņa

Dāvana draugiem

Jūsu vistuvākie draugi jutīsies vēl vairāk novērtēti, kad, izsaiņojot dāvanu, ieraudzīs piezīmju grāmatiņu ar personalizētu vāku un uz tā — jūsu kopbildi. Atlasiet visamizantāko fotomirkli, kas atgādinās par kādu kopīgi piedzīvotu jautru atgadījumu. Šāda piezīmju grāmatiņa iepriecinās pat visdrūmākajā dienā!

Mūsu klienti iesaka: padariet dāvanu vēl personiskāku, atsevišķās lapās ar roku ierakstot novēlējumu vai uzjautrinošu piezīmi.

Ar kodu EKSTRA
sākot no 7,68 €
Standarta cena
sākot no 9,59 €

Vairāk

Fotokalendārs

Dāvana vecvecākiem

Kas var būt praktiskāks par dāvanu, ko izmantot visu gadu? Katra mēneša sākumā pāršķirot jaunu lapu, vecvecāki no sirds smaidīs, ieraugot bērnu un mazbērnu fotogrāfijas. Konkrētos datumos ievietotās piezīmes atgādinās viņiem par dzimšanas dienām vai citiem īpašiem notikumiem.

Mūsu klienti iesaka: kalendārs būs jo īpašāks, ja ievietosiet gadalaikam atbilstīgus fotomirkļus. Piemēram, decembrim piestāvēs ģimenes kopbilde pie eglītes pērnajos Ziemassvētkos, savukārt jūlijā iederēsies foto, kurā mazbērni draiskojas ezerā.

Ar kodu SUPER25
sākot no 9,07 €
Standarta cena
sākot no 12,09 €

Vairāk

Plānotājs

Dāvana laulātajam

Doties uz lietišķu tikšanos, pasitot padusē plānotāju ar personalizētu vāku, — tā ir gaužām cita sajūta! Uz vāka var izvietot īpašu frāzi, kas daudz nozīmē jums abiem vai otrajai pusei, vai fotogrāfiju ar kādu ainavisku dabas stūrīti, ko apmeklējāt kopā.

Mūsu klienti iesaka: ģimenes vai bērna tuvplāns uz vāka — tas, protams, ir ļoti jauki, taču ne katrs vēlēsies rādīt šādu plānotāju darba kolēģiem. Labāk ir izvēlēties fotoattēlu ar skaistu ainavu un ģimeni, kas fotografēta no lielāka attāluma.

Ar kodu SUPER15
sākot no 9,18 €
Standarta cena
sākot no 10,79 €

Vairāk

Plakāts

Dāvana kolēģim

Vai mēdzat apdāvināt kolēģus? Atsvaidziniet kolēģa darbavietu ar personalizētu plakātu! Tā ir ideāla dāvana, ja meklējat ko nedārgu un ātri (nieka vienā minūtē!) izveidojamu.

Mūsu klienti iesaka: tuvākam kolēģim var izvēlēties attēlu, kas saistīts ar viņa vaļaspriekiem vai sapņiem (varbūt kāds sapņo par ceļojumu uz eksotisku pasaules nostūri?). Mazāk pazīstamam kolēģim var izveidot plakātu ar spārnotu vai leģendāru frāzi, piemēram, “Keep calm and relax”.

Vairāk

Ar kodu EKSTRA25
sākot no 2,92 €
Standarta cena
sākot no 3,89 €

Fotokartītes

Dāvanas ārzemēs dzīvojošiem radiem

Lai arī modernās tehnoloģijas ļauj ātri un ērti sazināties ar tuviniekiem gandrīz jebkurā pasaules vietā, svētkos ir patīkami saņemt īstu, taustāmu kartīti, nevis elektronisku apsveikumu e-pastā. Šajos Ziemassvētkos pārsteidziet tuviniekus un izveidojiet svētku kartītes paši — ar ģimenes fotogrāfijām!

Mūsu klienti iesaka: tas ir ārkārtīgi ērts risinājums! ZOOMBOOK platformā var izveidot un pasūtīt astoņas atšķirīgas fotokartītes vienā komplektā un katram saņēmējam uzrakstīt personalizētu vēlējumu.

Ar kodu EKSTRA20
sākot no 6,56 €
Standarta cena
sākot no 8,19 €

Vairāk

Dāvanu karte

Tiem, kuri nezina, ko dāvināt

Ja nezināt, kas saņēmēju iepriecinās vai kas viņam vai viņai ir nepieciešams, uzdāviniet radīšanas prieku un iespēju izveidot produktu paša rokām!

Vai vēlaties saņemt līdz Ziemassvētku vakaram?

Pasūtiet PREMIUM albumus līdz 12. decembrim (plkst. 23.59).
Fotogrāmata, piezīmju grāmata, plānotājs pasūtiet līdz 16. decembrim (plkst. 23.59).
Kalendāri, kanvas, lakāti, pastkarte pasūtiet līdz 18. decembrim (plkst. 23.59).

Pasūtījumus var veikt arī vēlāk, taču šādā gadījumā mēs nevaram garantēt piegādi līdz Ziemassvētku rītam.

Izgatavošanas un piegādes termiņi Ziemassvētku periodā

Izgatavošanas termiņ

Fotogrāmata, piezīmju grāmata, plānotājs: 3-4 darbadienas
PREMIUM fotoalbums: 5-7 darbadienas
Kalendāri, kanvas, lakāti, pastkarte: 2 darbadienas
Dāvanu karte: 5 minūtes. E-dāvanu karte tiek nosūtīta uz pircēja e-pasta adresi.

Piegāde

DPD pakomāti, VENIPAK kurjerserviss - piegāde 2 darbdienas laikā
OMNIVA pakomāti - piegāde 4 - 5 darbdienas laikā

Plašāka informācija par izgatavošanas un piegādes termiņiem un nosacījumiem

Fotogrāmatas cenas kalkulators

Ietaupiet laiku, izmantojot mūsu veidnes

Atsauksmes

4,6

Kopā: 3625 atsauksmes