Atrodi unikālas dāvanas katram un katrai!

Vai jau sākāt domāt, kā šogad iepriecināsiet tuviniekus Ziemassvētkos?

Dāvājiet saviem mīļajiem paša radītas, unikālas dāvanas no sirds!

Dāvana bērnam

Neatkarīgi no tā, vai jūsu atvase ir pirmsskolēns, pusaudzis vai students, kurš jau pametis vecāku mājas, vairākums ar prieku un aizrautību pārskata bērnības fotogrāfijas, mēģina atcerēties sevi agrīnā vecumā, nopēta, kā gadu gaitā mainījušies vecāki un vecvecāki, labdabīgi pasmīn par apģērba izvēli vai matu sakārtojumu, atceras senus draugus... Daudz smieklu un “Vai atceries, kā...?” garantējam!

Prabangi dovana

Dāvana mammai un tētim

Varbūt šogad jūs nosvinējāt kāzas? Varbūt šis ir bērna kristību gads? Vai vecāku kāzu gadadiena? Ikvienas svinības nozīmē, ka, visticamāk, ir uzņemts liels daudzums skaistu fotogrāfiju. Neglabājiet tās datorā vai tālrunī, bet izveidojiet izcilas kvalitātes PREMIUM albumu — ekskluzīvu un greznu dāvanu, par kuru saņēmējs būs jo īpaši priecīgs.

Prabangi dovana

Dāvana vecvecākiem

Kas var būt praktiskāks par dāvanu, ko izmantot visu gadu? Katra mēneša sākumā pāršķirot jaunu lapu, vecvecāki no sirds smaidīs, ieraugot bērnu un mazbērnu fotogrāfijas. Konkrētos datumos ievietotās piezīmes atgādinās viņiem par dzimšanas dienām vai citiem īpašiem notikumiem.

Dāvana laulātajam

Doties uz lietišķu tikšanos, pasitot padusē plānotāju ar personalizētu vāku, — tā ir gaužām cita sajūta! Uz vāka var izvietot īpašu frāzi, kas daudz nozīmē jums abiem vai otrajai pusei, vai fotogrāfiju ar kādu ainavisku dabas stūrīti, ko apmeklējāt kopā.

Dāvana radiniekiem

Vai jums ir daudz skaistu fotogrāfiju no jubilejas, kāzām vai citām svinībām, taču nav laika veidot fotogrāmatu? Fotokanvu var izveidot vienā minūtē! Turklāt šāda personalizēta dāvana ne tikai iepriecinās tuviniekus, bet arī kalpos par skaistu interjera elementu viņu mājoklī.

Dāvana draugiem

Jūsu vistuvākie draugi jutīsies vēl vairāk novērtēti, kad, izsaiņojot dāvanu, ieraudzīs piezīmju grāmatiņu ar personalizētu vāku un uz tā — jūsu kopbildi. Atlasiet visamizantāko fotomirkli, kas atgādinās par kādu kopīgi piedzīvotu jautru atgadījumu. Šāda piezīmju grāmatiņa iepriecinās pat visdrūmākajā dienā!

Dāvana kolēģim

Vai mēdzat apdāvināt kolēģus? Atsvaidziniet kolēģa darbavietu ar personalizētu plakātu! Tā ir ideāla dāvana, ja meklējat ko nedārgu un ātri (nieka vienā minūtē!) izveidojamu.

Dāvanas ārzemēs dzīvojošiem radiem

Lai arī modernās tehnoloģijas ļauj ātri un ērti sazināties ar tuviniekiem gandrīz jebkurā pasaules vietā, svētkos ir patīkami saņemt īstu, taustāmu kartīti, nevis elektronisku apsveikumu e-pastā. Šajos Ziemassvētkos pārsteidziet tuviniekus un izveidojiet svētku kartītes paši — ar ģimenes fotogrāfijām!

Dāvanas katram un katrai

ZOOMBOOK jaunums - T krekls! Izpaud savu radošumu – radi unikālu T kreklu ar fotoattēlu, tekstu vai ilustrāciju. Tevi iepriecinās ne tikai apdrukas rezultāts, bet arī no 100% kokvilnas ražotā T krekla kvalitāte.

Dāvanu karte

Ja nezināt, kas saņēmēju iepriecinās vai kas viņam vai viņai ir nepieciešams, uzdāviniet radīšanas prieku un iespēju izveidot produktu paša rokām!

Vairāk

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!

Klasikinė vestuvių fotoknyga

Tai itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas.

Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

Vestuvių fotoknyga - vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje. Dabar puiki proga - galioja specialus pasiūlymas fotoknygoms, kurį rasite skiltyje Akcijos!

Premium vestuvių fotoknyga

Tai išskirtinė fotoknyga. Jos puslapiai yra iš aukščiausios kokybės 800 gsm fotopopieriaus, stori ir standūs. Knyga klijuojama naudojant „Lay Flat“ technologiją, kurios atvartas yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°.

Viršelis yra kietas asmeninis. Galėsite pasirinkti tarp blizgaus ir matinio laminato. Puslapių skaičius: nuo 20 iki 50 psl.

Vestuvių fotoknygos atrodo labai prabangiai. Tai gali būti išskirtinė dovana, taip pat puikiai tinka asmeninei nuotraukų kolekcijai.

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!


Kelios idėjos kelionių fotoknygai:

 • kiekvienai skirtingai kelionei galima susikurti po atskirą fotoknygą - ant viršelio užrašant kelionės kryptį ir datą. Labai patogu bet kada žvilgtelėti į fotoknygos viršelį ir prisiminti kada ir kur buvote!
 • metų knyga, kurioje sudedami įdomiausi tų metų įvykiai po kelis puslapius skiriant ir kelionėms. Po kurio laiko labai smagu pavartyti tokias knygas bei prisiminti kas, su kuo, kada ir kur vyko.
 • kelių kelionių fotoknyga - dažniausiai tuo atveju, jei kelionės įvyko kelių mėnesių laikotarpyje. Dar vienas puikus būdas įamžinti kelionių akimirkas!

Kelios idėjos kelionių fotodrobei:

 • Vienas pats pačiausias kadras į vieną fotodrobę. Patariame atkreipti dėmesį į nuotraukos spalvas ir įsivertinti ar jos tinka jūsų namų interjerui.
 • kelių fotodrobių kompozicija - derinant didesnių ir mažesnių fotodrobių formatus. Puikus pasirinkimas norintiems užpildyti didesnio dydžio tuščią sieną.
 • kelių nuotraukų koliažas vienoje fotodrobėje - kai niekaip negalite išsirinkti vienos mėgstamiausios nuotraukos, o vietos ant sienos yra tik viena fotodrobei.

Kaip sukurti fotoknygą?

Nuotraukų atrinkimas

Atmeskite pasikartojančius, nereikšmingus kadrus bei neryškias nuotraukas. Sudėkite jas chronologine tvarka. Jūsų albumas pasakoja istoriją, todėl svarbu, jog nuotraukos fotoknygoje būtų sudėtos nuosekliai.

Viršelis

Jeigu renkatės asmeninį viršelį, rekomenduojame išsirinkti vieną, labiausiai patinkančią nuotrauką, kuri galėtų gražiai sutilpti ir užpildyti visą foną. Neapkraukite jo įvairiais koliažais.

Nuotraukų spalvos

Grupuokite nuotraukas pagal spalvą – taip fotoknyga atrodys tvarkingiau. Viename puslapyje ar atvarte išdėstykite panašaus atspalvio, ryškumo ir kontrasto vaizdus. Taip pat nepamirškite, jog spalvotų nuotraukų geriau nemaišyti su nespalvotomis. Dėkite jas į atskirus atvartus.

Tekstai

Nuotraukų albumas – tai vieta, kurioje pasakojate savo istoriją. Galite ją papasakoti ne tik nuotraukomis, tačiau galite pridėti ir tekstą. Skirkite jam pirmuosius fotoknygos puslapius arba pridėkite prierašus prie nuotraukų. Patariame geriau naudoti vienodo dydžio šriftą. Juoda spalva - nemirštanti klasika tinkanti prie visų spalvų.

Iliustracijos ir fonai

ZOOMBOOK privalumas, jog knygą kuriate patys taip, kaip gražu yra Jums. Vieniems patinka minimalizmas, bet jeigu esate iš tų, kuriems norisi daugiau spalvų - papuoškite knygą spalvingomis iliustracijomis ar fonais. Tik nepamirškite, jog kuriate vestuvių knygą, tad rekomenduojame neužgožti nuotraukų pridėjus per daug papildomų elementų. Leiskite nuotraukoms kalbėti pačioms už save.

Nuotraukų kompozicija

Ryškioms ir emocingoms nuotraukoms skirkite daugiau erdvės. Vienai, efektingai nuotraukai galite skirti visą puslapį. Jeigu kuriate PREMIUM fotoalbumą tikrai išskirtinai atrodys nuotrauka per visą atvartą. Mažesnės kokybės nuotraukas komponuokite po tris ar keturias viename atvarte/puslapyje. Taip ne tik sukursite įdomų albumą, bet ir išlaikysite gerą spaudos kokybę net ir su mažo formato nuotraukomis. Kurdami fotoknygą galite naudoti nuotraukas net ir padarytas telefonu!

Mūsu klientu fotogrāmatas

Vai vēlaties saņemt līdz Ziemassvētku vakaram?

 • PREMIUM fotogrāmata pasūtiet līdz 16. decembrim (plkst. 23.59).
 • Klasiskā fotogrāmata, piezīmju grāmata, plānotājs pasūtiet līdz 17. decembrim (plkst. 23.59).
 • Kalendāri, kanvas, lakāti, pastkarte, T krekls pasūtiet līdz 18. decembrim (plkst. 23.59).

Pasūtījumus var veikt arī vēlāk, taču šādā gadījumā mēs nevaram garantēt piegādi līdz Ziemassvētku rītam.

Izgatavošanas un piegādes termiņi Ziemassvētku periodā

Izgatavošanas termiņ

 • Fotogrāmata, piezīmju grāmata, plānotājs: 3-4 darbadienas
 • PREMIUM fotoalbums: 4 darbadienas
 • Kalendāri, kanvas, lakāti, pastkarte, T krekls: 2 darbadienas
 • Dāvanu karte: 5 minūtes. E-dāvanu karte tiek nosūtīta uz pircēja e-pasta adresi.

Piegāde

DPD un OMNIVA pakomāti, VENIPAK kurjerserviss - piegāde 2 darbdienas laikā

Plašāka informācija par izgatavošanas un piegādes termiņiem un nosacījumiem