Jaunie piedāvājumi līdz 25% ❄️

FOTOGRĀMATA — DĀVANA BĒRNUDĀRZA VAI SKOLAS IZLAIDUMĀ

Šis gads būs īpašs ikvienam, kurš atvadīsies no bērnudārza vai skolas. Iemūžiniet bērnu visjaukākās atmiņas unikālā fotogrāmatā!

Īpašais piedāvājums
klasiskajām fotogrāmatām

Jo vairāk klasisko fotogrāmatu pasūta, jo lielāka atlaide!

Gab. 10-14 15-19 20+
Atlaide 26% 28% 30%

10-14 vnt. - 26% nuolaida
15-19 vnt. - 28% nuolaida
20+ vnt. - 30% nuolaida

Svarīga informācija:

 • Atlaide ir atkarīga no pasūtīto fotogrāmatu skaita.
 • Atlaide tiek piemērota automātiski.
 • Izgatavošanas un piegādes laiks nav atkarīgs no pasūtīto fotogrāmatu skaita. 
 • Piedāvājums nav spēkā PREMIUM fotogrāmatam.

Fotogrāmatas cenas kalkulators

Ātri un ērti noskaidrojiet fotogrāmatas cenu!


Klasiskās fotogrāmatas iezīmes

Fotogrāmata ar mīkstu vāku

Šim fotoalbumam ir mīksts vāks ar glancētu laminātplēvi. Vāks un iekšlapas ir nostiprinātas ar speciālu poliuretāna līmi, kas nodrošina izturīgu augstas kvalitātes iesējumu.

Cena, sākot no 6,85 €*

* Cena ir norādīta ar 30% atlaidi, ko piemēro, iegādājoties vismaz 20 vienības

Fotogrāmata ar cietu vāku

Klāstā ir cietais vāks ar mākslīgās ādas apšuvumu un personalizēts cietais vāks ar glancētu laminātplēvi. Tas tiek nostiprināts ar speciālu poliuretāna līmi, kas nodrošina izturīgu augstas kvalitātes iesējumu un klasisku cietā iesējuma grāmatas veidolu.

Cena, sākot no 10,77 €*

* Cena ir norādīta ar 30% atlaidi, ko piemēro, iegādājoties vismaz 20 vienības

Klasiskās matētās iekšlapas

Matētās iekšlapas nav pilnībā matētas, jo tām piemīt Silk papīra dabīgais spīdums. Augstas kvalitātes digitālā druka uz MultiArt Silk papīra atbilst visstingrākajām nozares prasībām un nodrošina augstu izšķirtspēju, izcilu drukas rezultātu un elegantu galaproduktu.

 • Papīrs: 170 g/m2 MultiArt Silk
 • Druka: digitāla

Klasiskās glancētās iekšlapas

Šādām iekšlapām piemīt Gloss papīra dabiskais spīdums. Augstas kvalitātes digitālā druka uz MultiArt Gloss papīra atbilst visstingrākajām nozares prasībām un nodrošina augstu izšķirtspēju un izcilu drukas rezultātu. Pēc struktūras tās ir ļoti līdzīgas matētām lapām, turklāt papīra biezums ir gandrīz identisks, taču Gloss papīra virsma ir spīdīgāka. Ja vēlaties izteikti spīdīgas iekšlapas, ieteicams izvēlēties ekstra glancēto papīru, kas ir apstrādāts ar speciālu UV laku — tieši tā piešķir virsmai papildu spīdumu.

 • Papīrs: 200 g/m2 MultiArt Gloss
 • Druka: digitāla

Ekstra glancētās iekšlapas (apstrāde ar UV laku)

Iekšlapas tiek drukātas uz tāda paša papīra, kādu izmanto matētām lapām, un pēc drukas tiek apstrādātas ar speciālu UV laku, kas nodrošina papildu spīdumu. Papīra virsmai ir ļoti smalka tekstūra. Šāda virsmas apstrāde ne tikai piešķir papīram vēl lielāku izturību un krāsām — lielāku spilgtumu, kontrastu un dziļumu, bet arī pasargā papīru no netīrumiem. Ekstra glancējums nodrošina pirmklasīgu kvalitāti.

 • Papīrs: 170 g/m2 MultiArt Silk
 • Druka: digitāla + apstrāde ar UV laku

Fotogrāmatas paraugeksemplārs

Vai trūkst ideju klases fotogrāmatas izveidei? 
Vai šaubāties, kāda veida fotogrāmatu izvēlēties?

Apskatiet fotogrāmatas paraugeksemplāru tiešsaistē — iedvesmojieties un smelieties idejas saturam, kā arī vāka un iekšlapu noformēšanai.

Apskatīt

Šaubāties, vai jums patiks grāmata cietajos vākos? Matētas, glancētas vai ekstra glancētas (ar UV laku apstrādātas) iekšlapas? Lejupielādējiet fotogrāmatas paraugeksemplāru!

Cena: 4,99 €

+ BEZMAKSAS PIEGĀDE uz pakomātu

Lejupielādēt fotogrāmatas paraugu

Idejas fotogrāmatai

Dažādi fotoattēli

Vairāku gadu gaitā apkopoti mirkļi no bērnudārza vai skolas ikdienas — svētkiem, pasākumiem, atpūtas brīžiem un mācību procesa. Fotogrāmatā var iekļaut gan ar tālruni, gan ar fotokameru uzņemtus attēlus.

Fotoattēli no fotosesijas

Lai izveidotu ne tikai skaistu, bet arī saturīgu fotogrāmatu, ieteicams uzņemt gan klases/grupas kopbildi, gan katra audzēkņa un pedagoga portretu.

Ja ir iespēja, var nofotografēt bērnus grupās (piemēram, kopā ar tuvākajiem draugiem). Šādi iegūsiet vairāk fotogrāfiju, ko izmantot albuma izveidei.

Bērnu zīmējumi vai vēstules

Pastāstiet bērniem par veidojamo fotogrāmatu! Atvēliet laiku, lai topošie absolventi paši varētu uzzīmēt kādu ilustrāciju vai uzrakstīt vēstuli, ko pēc tam ievietosiet albumā. Pārrunājiet ar bērniem, ko viņi gribētu redzēt albumā! Tā varētu būt vēstule sev pēc 10 gadiem, tas varētu būt zīmējums, kurā atainota vissmieklīgākā diena bērnudārzā, vai īss apraksts par jebkuru citu tematu.

Par audzēkni

Iekļaujiet fotogrāmatā aprakstu par audzēkni. Tas var būt gan pedagoga vērtējums, gan paša skolēna teiktais, piemēram, par to, kas patika skolā, kāda bija vismīļākā mācību stunda utt. Papildinot fotoattēlus ar aprakstiem, jūs sniegsiet audzēkņiem un viņu vecākiem iespēju salīdzināt, kā laika gaitā mainījušies mērķi, sapņi, nākotnes vīzija un tml. Esam izveidojuši vairākas aptauju veidnes, kas var atvieglot šo uzdevumu.

 • Par maniEs par sevi / Draugi par mani / Skolotājs par mani. Lejupielādēt

 • Es šodien un nākotnē: Mans sapņu darbs / Padoms sev / Novēlējums man. Lejupielādēt

 • Mani sapņi: Mans vislielākais sapnis / Būtu lieliski, ja es dzīvotu… / Es gribētu, lai man piemistu superspēja. Lejupielādēt