BĒRNUDĀRZA VAI SKOLAS ATMIŅU GRĀMATA

 

Bērnudārza, sākumskolas, pamatskolas vai vidusskolas absolvēšana ir nozīmīgs notikums katra audzēkņa un viņa ģimenes dzīvē. Saglabā atmiņas par šiem gadiem, izveidojot grupiņas vai klases fotogrāmatu!

Izveidot fotogrāmatu

Piedāvājums

-25%Spēkā, pasūtot vismaz 10 vienības

IzveidotIzveidot

Atlaide tiek piemērota automātiski, iegādājoties vismaz 10 fotogrāmatas. Izgatavošanas un piegādes laiks nav atkarīgs no pasūtīto fotogrāmatu skaita. Piedāvājums nav spēkā premium albumiem.

Cenas kalkulators

Fotogrāmatas iezīmes

Fotogrāmata ar mīkstu vāku

Šim fotoalbumam ir mīksts vāks ar glancētu laminātplēvi. Vāks un iekšlapas ir nostiprinātas ar speciālu poliuretāna līmi, kas nodrošina izturīgu augstas kvalitātes iesējumu.

Cena, sākot no 6,90 €*

* Cena ir norādīta ar 25% atlaidi, ko piemēro, iegādājoties vismaz 10 vienības

Fotogrāmata ar cietu vāku

Klāstā ir cietais vāks ar mākslīgās ādas apšuvumu un personalizēts cietais vāks ar glancētu laminātplēvi. Tas tiek nostiprināts ar speciālu poliuretāna līmi, kas nodrošina izturīgu augstas kvalitātes iesējumu un klasisku cietā iesējuma grāmatas veidolu.

Cena, sākot no 10,80 €*

* Cena ir norādīta ar 25% atlaidi, ko piemēro, iegādājoties vismaz 10 vienības

Matētas iekšlapas

Matētās iekšlapas nav pilnībā matētas, jo tām piemīt Silk papīra dabīgais spīdums. Augstas kvalitātes digitālā druka uz Premium Silk papīra atbilst visstingrākajām nozares prasībām un nodrošina augstu izšķirtspēju, izcilu drukas rezultātu un elegantu galaproduktu.

  • Papīrs: 170 g/m2 Premium Silk Digi
  • Druka: digitāla

EXTRA glancētas iekšlapas

Iekšlapas tiek drukātas uz tāda paša papīra, kādu izmanto matētām lapām, un pēc drukas tiek apstrādātas ar speciālu UV laku, kas nodrošina papildu spīdumu. Šāda virsmas apstrāde ne tikai piešķir papīram vēl lielāku izturību un krāsām — lielāku spilgtumu, kontrastu un dziļumu, bet arī pasargā papīru no netīrumiem. EXTRA glancējums nodrošina pirmklasīgu kvalitāti.

  • Papīrs: 170 g/m2 Premium Silk Digi
  • Druka: digitāla + apstrāde ar UV laku

Fotogrāmatas paraugeksemplārs

Vai tev trūkst ideju klases fotogrāmatas izveidei? 
Vai šaubies, kāda veida fotogrāmatu izvēlēties?

Pavyzdinė fotoknyga

Apskati fotogrāmatas paraugeksemplāru tiešsaistē — iedvesmojies un smelies idejas saturam, kā arī vāka un iekšlapu noformēšanai.

Apskatīt

Šaubies, vai tev patiks grāmata cietajos vākos? Vai tu dod priekšroku matētām iekšlapām, tomēr vēlies redzēt, kā tās izskatās pēc izdrukāšanas? Lejupielādē fotogrāmatas paraugeksemplāru! 

Cena: 3,99 €

+ BEZMAKSAS PIEGĀDE

Lejupielādēt fotogrāmatas paraugu

Idejas fotogrāmatai

Dažādi fotoattēli

Vairāku gadu gaitā apkopoti mirkļi no bērnudārza vai skolas ikdienas — svētkiem, pasākumiem, atpūtas brīžiem un mācību procesa. Fotogrāmatā var iekļaut gan ar tālruni, gan ar fotokameru uzņemtus attēlus.

Fotoattēli no fotosesijas

Iesakām iekļaut klases vai grupiņas kopbildi, katra audzēkņa portretu un, protams, skolotāju vai audzinātāju portretus. 

Bērnu zīmējumi

Iesaisti albuma izveidē bērnus! Palūdz katram uzzīmēt ilustrāciju fotogrāmatai. Pārrunājiet un izvēlieties tēmu, kas ir saistoša visiem.

Anketa

Anketa ar jautājumiem — tā ir iespēja bērniem un vecākiem atskatīties un salīdzināt, kā gadu gaitā ir mainījušās ieceres, mērķi un sapņi. Lai atvieglotu šo uzdevumu, esam sagatavojuši anketu veidnes.

  • Par maniEs par sevi / Draugi par mani / Skolotājs par mani. Lejupielādēt

  • Es šodien un nākotnē: Mans sapņu darbs / Padoms sev / Novēlējums man. Lejupielādēt

  • Mani sapņi: Mans vislielākais sapnis / Būtu lieliski, ja es dzīvotu… / Es gribētu, lai man piemistu superspēja. Lejupielādēt

Iepriekšsagatavotas veidnes radošā procesa vienkāršošanai