Unikālas dāvanas tētim

Iepriecini savu tēti ar īpašu un sirsnīgu dāvanu!

Fotogrāmata — tā ir patiesi personīga dāvana. Lieliska izvēle tiem, kas meklē siltu un sirsnīgu velti! Fotogrāmatā var apkopot visas vērtīgās atmiņas, var izstāstīt tēta dzīvesstāstu, iemūžināt tēta ceļojumus, svinīgos jubileju foto vai dažādus citus skaistus fotomirkļus. Lai arī ko tu izvēlētos, tētim noteikti patiks rezultāts, jo atgādinās par daudziem jaukiem mirkļiem, ko viņš ir piedzīvojis vai ko pavadījāt kopā!

Fotokanva — tā ir izcila izvēle Tēvu dienā! Šāda dāvana kalpos par jauku rotu tēta mājvietā, un to var viegli izveidot dažās minūtēs — vienkārši izvēlies vislabāko tēta fotogrāfiju, augšupielādē to mūsu lietotnē un pasūti.

Fotokalendārs — tā ir mīļa dāvana, kas priecēs tavu tēti visu gadu! Turklāt tas ir labs risinājums gadījumā, ja tev nav pietiekami daudz piemērotu fotogrāfiju. Ja fotogrāmatai ir nepieciešamas vismaz 25 fotogrāfijas, kalendāra izveidei būs gana ar 13 attēliem. Kalendārā var atzīmēt tētim svarīgus datumus, tostarp radu jubilejas vai citus ģimenes svētkus.

Vai tavam tētim patīk visu saplānot? Uzdāvini viņam plānotāju! Tas būs īpašs ne tikai tāpēc, ka personalizēsi tā vāku par godu saņēmējam, bet arī tāpēc, ka tētis var sākt to izmantot neatkarīgi no mēneša. Plānotājā nav norādīti datumi, un tētis var to aizpildīt pēc saviem ieskatiem.

Iepriecini tēti ar unikālu blociņu, kāda nebūs nevienam citam! Izvēlies vākam fotogrāfiju, kurā esat kopā vai kurā ir atainota visa ģimene. Šādi tētim pa rokai ik dienu būs sirsnīgs atgādinājums par viņas tuvākajiem cilvēkiem!

Vai tavs tētis ir tālu? Nosūti personalizētu pastkarti, kuras izveidei atlasi savas vai jūsu kopīgās fotogrāfijas. Tas būs krietni siltāks un mīļāks sveiciens par ziņu tālrunī!

Apskati, ko ir radījuši mūsu klienti!

Fotogrāfa padomi fotogrāmatas izveidei

Fotogrāfe Agne Kairiene iesaka:

  • Iespējams, viens no jautājumiem, ko saistībā ar fotogrāmatām man uzdod visbiežāk, ir par iekšlapām — matētas vai glancētas? Pati dodu priekšroku matētām lapām, tomēr klientus vienmēr aicinu padomāt, kādas izdrukātas fotogrāfijas viņiem patīk vairāk. Glancētas vai matētas? Ar fotogrāmatas lapām ir līdzīgi.
  • ZOOMBOOK redaktorā fotogrāmatas var veidot ne tikai ar fotogrāfijām, bet arī ar tekstiem. Kāpēc to neizmantot? Ceļojumu fotogrāmatās es vienmēr norādu apmeklēto vietu nosaukumus.
  • Nebaidieties parotaļāties ar attēlu formātu un dažādojiet maketu, izvietojot gan mazāka, gan lielāka izmēra fotogrāfijas. Izvēloties attēlu, ko izplest pa visu lapu, pārliecinieties, ka tā kvalitāte ir pietiekami augsta — lai izšķirtspēja būtu pienācīga.
  • Lai rezultāts būtu gaumīgs, vienam atvērumam atlasiet fotogrāfijas, kurās dominē saskanīga krāsu gamma vai kuras uzņemtas vienā fotosesijā.
  • Veidojot fotogrāmatu, nefokusējieties tikai uz cilvēkiem un portretiem. Papildiniet albumu ar detaļām, ainavām, vides objektiem... Šādi papildfoto palīdz izstāstīt pilnīgāku stāstu un uzburt vēlamo noskaņu.

Cenas kalkulators

Ātri un ērti noskaidro fotogrāmatas cenu!