Ietaupi martā ar atlaidēm līdz 25%! 🤍

Vai gatavojaties kāzām?

Vai jums vēl nav kāzu ielūgumu? Varbūt jums trūkst ideju, ko svinību dienā dāvināt īpašajiem kāzu viesiem? Sagādājiet oriģinālas un sirsnīgas dāvanas!

Ielūgumi

Ja par tiem vēl nav padomāts, izveidojiet tos tagad — tieši tādus, kādus vēlaties!

Viesu grāmata

Vai vēlaties iemūžināt viesu vissirsnīgākos novēlējumus vienuviet? Vai varbūt grasāties viņus izklaidēt ar kādu radošu uzdevumu (piemēram, lūgt aprakstīt ideālu randiņu precētam pārim)? Izveidojiet novēlējumu grāmatu!

Plakāti

Ja svinību norises vietā trūkst krāšņu akcentu, izdaiļojiet to ar oriģināliem plakātiem, uz kuriem atainots jaunais pāris vai lasāmi zīmīgi citāti par mīlestību!

Fotokanva

Unikāla dāvana, kas rotās vecāku vai vecvecāku mājas sienu un katru dienu atgādinās par jums.

Piezīmju grāmata

Uzdāviniet piezīmju grāmatiņu ar ekskluzīvu vāku, kas iepriecinās tuviniekus katru dienu!

Fotokalendārs

Personalizēta dāvana, kurā var atzīmēt ģimenei svarīgus datumus un ievietot īpašos fotomirkļus.

Vai gredzeni jau ir mīti un fotogrāfijas ir saņemtas? Izveidojiet kāzu fotogrāmatu!

Atmiņas par šo skaisto notikumu ir pelnījušas īpašu ietvaru. Gādājiet, lai tās neizplēn, iemūžinot svinību fotomirkļus fotogrāmatā vai PREMIUM albumā!

Fotogrāmata

Šis ļoti augstas kvalitātes fotoalbums tiek izgatavots, izmantojot 170 gsm MultiArt Silk papīru. Iekšlapas un vāks ir nostiprināti ar speciālu poliuretāna līmi, kas nodrošina izturīgu augstas kvalitātes iesējumu un klasisku cietā iesējuma grāmatas veidolu.

Klāstā ir gan cietais, gan mīkstais vāks. Var izveidot personalizētu vāku vai pasūtīt vāku ar mākslīgās ādas apšuvumu. Iekšlapu skaits: no 24 līdz 120.

Šis kvalitatīvais un gaumīgais produkts ir lieliski piemērots kāzu un citu svinību fotomirkļu iemūžināšanai.

PREMIUM albums

Šis ir ekskluzīvs fotoalbums, kura iekšlapas ir izgatavotas no stingra un bieza augstas kvalitātes 800 gsm fotopapīra. Iesējums ir veidots, izmantojot Lay Flat tehnoloģiju, kas ļauj pārlapot fotogrāmatu, šķirot lapas 180 grādu leņķī.

Albumam ir ciets vāks ar glancētu vai matētu laminātplēvi pēc klienta izvēles. Iekšlapu skaits: no 20 līdz 50.

Šis izsmalcinātais albums ir izcila izvēle dāvanai vai profesionālas fotokolekcijas papildināšanai.

Pavyzdinė fotoknyga

Kā izveidot fotogrāmatu vai PREMIUM albumu?

Fotogrāfiju atlase

Atmetiet lieko — saturiski līdzīgus, nebūtiskus kadrus un neskaidrus fotoattēlus. Pārējos izkārtojiet hronoloģiski. Albumam ir jāvēsta stāsts, tāpēc ir būtiski izkārtot attēlus fotogrāmatā secīgi.

Vāks

Ja vēlaties personalizētu vāku, izvēlieties vienu fotogrāfiju, kas jums patīk visvairāk, kas nepārprotami vēsta par albuma saturu un ko var izklāt pa visu priekšējo vāku. Nepārblīvējiet vāku ar kolāžām!

Krāsas

Lai rezultāts būtu gaumīgs un tīkams acīm, kombinējiet attēlus pēc krāsām. Vienā atvērumā izkārtojiet līdzīgas krāsu gammas, spilgtuma un kontrasta attēlus. Paturiet prātā, ka nav ieteicams vienā atvērumā iekļaut gan krāsainas, gan melnbaltas fotogrāfijas. Tās vēlams izvietot atsevišķi.

Teksts

Fotoalbumam ir jāvēsta stāsts, un to var izstāstīt ne tikai ar fotogrāfijām, bet arī ar tekstu. Veltiet pirmās lappuses aprakstam vai pievienojiet parakstus fotoattēliem. Lai nesaraibinātu albumu, vēlams izmantot vienu fontu un krāsu. Melnā ir klasika, kas sader ar visām citām krāsām.

Ilustrācijas un fons

ZOOMBOOK redaktora priekšrocība ir tā, ka jūs varat izveidot tieši tādu fotogrāmatu, kāda jums patīk. Daži dod priekšroku atturīgam minimālismam, savukārt citiem patīk košums, krāsainas ilustrācijas un dažādi foni, un to redaktorā netrūkst. Tomēr iegaumējiet — nav ieteicams kāzu fotogrāmatu pārmērīgi izraibināt ar dažādiem elementiem. Ļaujiet fotogrāfijām vēstīt pašām!

Kompozīcija

Jo spilgtākas un emocionālākas ir fotogrāfijas, jo vairāk vietas tām var atvēlēt. Piemēram, vienu efektīgu fotomirkli var droši izklāt pa visu lappusi, savukārt, ja veidojat PREMIUM albumu, vienam skaistam, kvalitatīvam kadram var veltīt visu atvērumu. Ja ir atlasīti arī zemākas kvalitātes fotoattēli, tos ieteicams kombinēt pa trīs vai četri lappusē vai atvērumā. Tas ne tikai padarīs rezultātu interesantāku, bet arī nodrošinās teicamu drukas kvalitāti pat mazākas izšķirtspējas attēliem. Nevairieties fotogrāmatā iekļaut arī ar tālruni uzņemtas fotogrāfijas!

Fotogrāmatas cenas kalkulators

Vēlaties izveidot kāzu fotogrāmatu, taču trūkst laika un iedvesmas? Izmantojiet mūsu veidnes!

Vai prātojat, kā iepriecināt jauno pāri kāzās?

Iegādājieties dāvanu karti un uzdāviniet jaunlaulātajiem radīšanas prieku!