Idejas tiem, kuri jau ir nosvinējuši kāzas un kuri tās vēl tikai plāno

Vai gatavojaties kāzām?  

Vai jums vēl nav kāzu ielūgumu? Varbūt jums trūkst ideju, ko svinību dienā dāvināt īpašajiem kāzu viesiem? Sagādājiet oriģinālas un sirsnīgas dāvanas!

Vai vēlaties iemūžināt viesu vissirsnīgākos novēlējumus vienuviet? Vai varbūt grasāties viņus izklaidēt ar kādu radošu uzdevumu (piemēram, lūgt aprakstīt ideālu randiņu precētam pārim)? Izveidojiet novēlējumu grāmatu!

Unikāla dāvana, kas rotās vecāku vai vecvecāku mājas sienu un katru dienu atgādinās par jums.

Personalizēta dāvana, kurā var atzīmēt ģimenei svarīgus datumus un ievietot īpašos fotomirkļus.

Uzdāviniet piezīmju grāmatiņu ar ekskluzīvu vāku, kas iepriecinās tuviniekus katru dienu!

Ja par tiem vēl nav padomāts, izveidojiet tos tagad — tieši tādus, kādus vēlaties!

Ja svinību norises vietā trūkst krāšņu akcentu, izdaiļojiet to ar oriģināliem plakātiem, uz kuriem atainots jaunais pāris vai lasāmi zīmīgi citāti par mīlestību!

Vai prātojat, kā iepriecināt jauno pāri kāzās?

Iegādājieties dāvanu karti un uzdāviniet jaunlaulātajiem radīšanas prieku!

Uzzināt vairāk

Atšokote vestuves ir jau gavote nuotraukas?

Ypatingas vestuvių akimirkas norisi branginti visą gyvenimą. Išsaugokite šiuos neįkainojamus prisiminimus, perkeldami šventės kadrus į fotoknygą!

Klasikinė vestuvių fotoknyga

Tai itin aukštos kokybės fotoknyga, kurios gamyboje naudojamas 170 gsm MultiArt Silk popierius. Įrišimas klijuojamas specialiais poliuretano klijais. Dėl šios klijavimo technologijos mes išgauname klasikinės knygos išvaizdą, kuriai būdinga aukšta kokybė ir stabilumas.

Galėsite pasirinkti kietą arba minkštą viršelio tipą. Taip pat galėsite rinktis tarp asmeninio bei odos imitacijos viršelio stiliaus. Puslapių skaičius: nuo 24 iki 120 psl.

Vestuvių fotoknyga - vienas iš populiariausių pasirinkimų tarp mūsų klientų. Knyga atrodo elegantiškai ir puikiai tinka įamžinti gražiausias akimirkas vienoje vietoje. Dabar puiki proga - galioja specialus pasiūlymas fotoknygoms, kurį rasite skiltyje Akcijos!

Premium vestuvių fotoknyga

Tai išskirtinė fotoknyga. Jos puslapiai yra iš aukščiausios kokybės 800 gsm fotopopieriaus, stori ir standūs. Knyga klijuojama naudojant „Lay Flat“ technologiją, kurios atvartas yra lyg vientisas lapas, atverčiamas pilnai 180°.

Viršelis yra kietas asmeninis. Galėsite pasirinkti tarp blizgaus ir matinio laminato. Puslapių skaičius: nuo 20 iki 50 psl.

Vestuvių fotoknygos atrodo labai prabangiai. Tai gali būti išskirtinė dovana, taip pat puikiai tinka asmeninei nuotraukų kolekcijai.

Vai gredzeni jau ir mīti un fotogrāfijas ir saņemtas?

Atmiņas par šo skaisto notikumu ir pelnījušas īpašu ietvaru. Gādājiet, lai tās neizplēn, iemūžinot svinību fotomirkļus fotogrāmatā!


Kelios idėjos kelionių fotoknygai:

  • kiekvienai skirtingai kelionei galima susikurti po atskirą fotoknygą - ant viršelio užrašant kelionės kryptį ir datą. Labai patogu bet kada žvilgtelėti į fotoknygos viršelį ir prisiminti kada ir kur buvote!
  • metų knyga, kurioje sudedami įdomiausi tų metų įvykiai po kelis puslapius skiriant ir kelionėms. Po kurio laiko labai smagu pavartyti tokias knygas bei prisiminti kas, su kuo, kada ir kur vyko.
  • kelių kelionių fotoknyga - dažniausiai tuo atveju, jei kelionės įvyko kelių mėnesių laikotarpyje. Dar vienas puikus būdas įamžinti kelionių akimirkas!

Kelios idėjos kelionių fotodrobei:

  • Vienas pats pačiausias kadras į vieną fotodrobę. Patariame atkreipti dėmesį į nuotraukos spalvas ir įsivertinti ar jos tinka jūsų namų interjerui.
  • kelių fotodrobių kompozicija - derinant didesnių ir mažesnių fotodrobių formatus. Puikus pasirinkimas norintiems užpildyti didesnio dydžio tuščią sieną.
  • kelių nuotraukų koliažas vienoje fotodrobėje - kai niekaip negalite išsirinkti vienos mėgstamiausios nuotraukos, o vietos ant sienos yra tik viena fotodrobei.

Kā izveidot fotogrāmatu?

Fotogrāfiju atlase

Atmetiet lieko — saturiski līdzīgus, nebūtiskus kadrus un neskaidrus fotoattēlus. Pārējos izkārtojiet hronoloģiski. Albumam ir jāvēsta stāsts, tāpēc ir būtiski izkārtot attēlus fotogrāmatā secīgi.

Vāks

Ja vēlaties personalizētu vāku, izvēlieties vienu fotogrāfiju, kas jums patīk visvairāk, kas nepārprotami vēsta par albuma saturu un ko var izklāt pa visu priekšējo vāku. Nepārblīvējiet vāku ar kolāžām!

Krāsas

Lai rezultāts būtu gaumīgs un tīkams acīm, kombinējiet attēlus pēc krāsām. Vienā atvērumā izkārtojiet līdzīgas krāsu gammas, spilgtuma un kontrasta attēlus. Paturiet prātā, ka nav ieteicams vienā atvērumā iekļaut gan krāsainas, gan melnbaltas fotogrāfijas. Tās vēlams izvietot atsevišķi.

Teksts

Fotoalbumam ir jāvēsta stāsts, un to var izstāstīt ne tikai ar fotogrāfijām, bet arī ar tekstu. Veltiet pirmās lappuses aprakstam vai pievienojiet parakstus fotoattēliem. Lai nesaraibinātu albumu, vēlams izmantot vienu fontu un krāsu. Melnā ir klasika, kas sader ar visām citām krāsām.

Ilustrācijas un fons

ZOOMBOOK redaktora priekšrocība ir tā, ka jūs varat izveidot tieši tādu fotogrāmatu, kāda jums patīk. Daži dod priekšroku atturīgam minimālismam, savukārt citiem patīk košums, krāsainas ilustrācijas un dažādi foni, un to redaktorā netrūkst. Tomēr iegaumējiet — nav ieteicams kāzu fotogrāmatu pārmērīgi izraibināt ar dažādiem elementiem. Ļaujiet fotogrāfijām vēstīt pašām!

Kompozīcija

Jo spilgtākas un emocionālākas ir fotogrāfijas, jo vairāk vietas tām var atvēlēt. Piemēram, vienu efektīgu fotomirkli var droši izklāt pa visu lappusi, savukārt, ja veidojat PREMIUM fotogrāmatu, vienam skaistam, kvalitatīvam kadram var veltīt visu atvērumu. Ja ir atlasīti arī zemākas kvalitātes fotoattēli, tos ieteicams kombinēt pa trīs vai četri lappusē vai atvērumā. Tas ne tikai padarīs rezultātu interesantāku, bet arī nodrošinās teicamu drukas kvalitāti pat mazākas izšķirtspējas attēliem. Nevairieties fotogrāmatā iekļaut arī ar tālruni uzņemtas fotogrāfijas!

Apskatiet, ko ir radījuši mūsu klienti!