Tālruņa galerija vai plīst pušu no jūsu piedzīvojumu fotogrāfijām? Pārvērtiet viskolosālākos fotomirkļus produktos, kas priecēs katru dienu!

Pieci iecienītākie produkti, kurus izvēlas mūsu klienti ceļojumu fotogrāfiju saglabāšanai: fotogrāmata, kanva, fotokalendārs, piezīmju grāmata un plānotājs.

1. ideja — ceļojuma fotogrāmata

Vai ceļojumā uzņēmāt daudz fotoattēlu? Nešaubāmies, ka jums ir daudz elpu aizraujošu kadru, kurus vēlaties parādīt citiem! Jums nav jāatlasa tikai daži, jo fotogrāmatā var ietilpināt patiesi daudz, — katrā lappusē var izvietot vairākas fotogrāfijas, turklāt maksimālais iekšlapu skaits ir 120.

Šis augstas kvalitātes fotoalbums tiek izgatavots, izmantojot 170 g/m2 MultiArt Silk papīru. Iekšlapas un vāks ir nostiprināti ar speciālu poliuretāna līmi, kas nodrošina izturīgu augstas kvalitātes iesējumu un klasisku cietā iesējuma grāmatas veidolu. Klāstā ir gan cietais, gan mīkstais vāks. Var izveidot personalizētu vāku vai pasūtīt vāku ar mākslīgās ādas apšuvumu. Iekšlapu skaits: no 24 līdz 120.

2. ideja — kanva ar ceļojuma fotomirkli

Vai ir kāds fotoattēls, kas jums patīk jo īpaši? Varbūt jūras krastā uzņemta fotogrāfija, krāšņa ainava vai fantastisks kadrs no lielpilsētas džungļiem? Pārvērtiet to skaistā interjera elementā!

3. ideja — ceļojuma fotokalendārs

Vēl viens veids, kā iemūžināt ceļojuma mirkļus, ir kalendārs. Atlasot skaistākos kadrus katram mēnesim, atmiņas par ceļojumu priecēs visu gadu — jo sevišķi jauna mēneša sākumā, kad pāršķirsiet lapu. Kalendārā var atzīmēt svarīgus datumus, tostarp dzimšanas dienas vai citus svētkus un, protams, dienu, kad dosieties jaunā ceļojumā!

4. ideja — plānotājs

Pasūtiet plānotāju ar personalizētu vāku. Tas var būt vienreizīgs fotoattēls no jūsu iemīļotākās vietas pie dabas vai komisks brīdis kopā ar ģimeni vai draugiem. Garantējam, ka šāds plānotājs uzlabos garastāvokli pat visdrūmākajā dienā!

5. ideja — piezīmju grāmatiņa

Izveidojiet personalizētu piezīmju blociņu, kāda nebūs nevienam citam! Atlasiet vākam krāšņu fotogrāfiju no ceļojuma un pievienojiet zīmīgu frāzi vai citātu, kas jūs iedvesmos katru dienu.

Pavyzdinė fotoknyga

Kādus produktus rada mūsu klienti?

Dažas idejas ceļojumu fotogrāmatas noformēšanai

  • Izveidojiet atsevišķu fotogrāmatu katram ceļojumam un uz vāka norādiet galamērķi un laiku. Tas ir parocīgs risinājums tiem, kuri mēdz daudz fotografēt un kuriem patīk visu sistematizēt.
  • Izveidojiet gadagrāmatu, kurā ir apkopoti gada interesantākie notikumi un dažas lappuses ir atvēlētas ceļojumiem. Tā ir lieliska iespēja neko neaizmirst un pēc laika pakavēties jaukās atmiņās.
  • Ja dažu mēnešu laikā devāties vairākos ceļojumos, veltiet atsevišķu fotogrāmatu šim periodam. Jūs ietaupīsiet vietu, vienlaikus iemūžinot atmiņas par piesātinātu un iespaidiem bagātu dzīves posmu.

Dažas idejas ceļojuma fotokanvas noformēšanai

  • Viens elpu aizraujošs kadrs var būt tā vērts, lai pārtaptu par fotokanvu! Pievērsiet uzmanību fotogrāfijas krāsu paletei un apsveriet, kā tā iederēsies mājokļa interjerā.
  • Kompozīcija, kurā izkārtotas vairākas dažādu formātu fotokavnas, ir atjautīgs risinājums palielākas vienmuļas sienas atdzīvināšanai.
  • Fotoattēlu kolāža uz kanvas ir lieliska izvēle gadījumos, kad nespējat atlasīt tikai vienu — vismīļāko — fotoattēlu, bet pie sienas ir vieta tikai vienai kanvai.

Fotogrāmatas cenas kalkulators

Vai vēlaties izveidot ceļojuma fotogrāmatu pēc iespējas ātrāk? Izmantojiet mūsu veidnes!