• 2019. gada plānotāju izpārdošana! -30%
 •  

40 % atlaide

TAVA MĀCĪBU GADA FOTOGRĀMATAI

Izveidot

 

Par piedāvājumu

Šīs atlaides būtība slēpjas mūsu vēlmē palīdzēt jums iemūžināt dzīves skaistos mirkļus. Mēs vēlamies mudināt ietērpt skaistā fotogrāmatā bērnības un skolu gaitu burvīgos notikumus. Piedāvājums ir spēkā izglītojošām iestādēm (bērnudārziem, skolām, universitātēm, aktivitāšu grupām un neformālās izglītības kopienām). Ja pasūtīsiet 10 vai vairāk grāmatu, saņemsiet 40% atlaidi. Maksātājam nav noteikti jābūt juridiskai personai. Būtiskākais ir tieši fotogrāmatas saturs.

 

Kā saņemt atlaidi?

Lai saņemtu atlaidi, lūdzam rakstīt mums uz palidziba@zoombook.lv, norādot izglītības iestādi, kontaktpersonas vārdu un tālruņa numuru. Pēc tā mēs jums piešķirsim unikālu atlaižu kodu, ko vajadzēs norādīt, kad veiksiet pasūtījumu.

 

Bezmaksas paraugs

Pētījumā tikām noskaidrojuši, ka mūsu klientiem, lai veiktu lielāku pasūtījumu, ir būtiski redzēt paraugus. Ja arī tu vēlies saņemt paraugu, droši vaicā mums. Parauga grāmatā būs arī dažādi noderīgi padomi: kā sagatavoties grāmatas veidošanai, ko ieteicams ņemt vērā, etc.

Grāmata ir lieliski piemērota, lai prezentētu savas idejas vecāku tikšanās laikā. Raksti mums uz palidziba@zoombook.lv, norādot izglītības iestādes nosaukumu, kontaktpersonu un kontaktpersonas tālruņa numuru, kā arī Omniva vai Venipack pakomātu, kurā vēlaties saņemt pasūtījumu. Grāmata Tev tiks piegādāta 3 dienu laikā. Bez maksas.

Šogad ZOOMBOOK dalīsies ar populārākajām fotogrāmatu idejām. Tāpat mēs pastāstīsim, kā šīs idejas varat īstenot jūs – māmiņas, skolotāji, klases pārstāvji un visi, kas vēlēsies iemūžināt skaistākos bērnudārzu, skolu, aktivitāšu grupu un izglītības iestāžu mirkļus.

Idejas fotogrāmatas vākam

Šī grāmata ir neatkārtojama un tāpēc mēs vēlamies ieteikt, lai šo neatkārtojamību jūs atspoguļojat jau uz vāka. Veidojiet grāmatu ar personalizētu vāku. Kādas idejas mēs varam ieteikt?

Tu vari atspoguļot uz savas grāmatas visas klases vai grupas foto. Neaizmirsti norādīt mācību iestādes nosaukumu. Tāpat mēs iesakām arī norādīt gadu vai laika nogriezni, ko iemūžināsi. Vārds, gads, grupas vai klases foto

Veido grāmatas individuāli katram bērnam. Uz vāka atspoguļo noteikta bērna foto un viņa vārdu. Bērna foto, vārds

Uz grāmatas vāka atspoguļo brīnišķīgāko mirkļu vai bērnu portretu kolāžu. Neaizmirsti kolāžā iekļaut arī skolotāja fotogrāfiju. Portreti

Idejas fotogrāmatas pirmajai lapai

Pirmā skolas diena ir neaizmirstama gan mazajam skolniekam, gan skolotājam, kas viņu sagaida. Tieši pirmais skolotājs būs tas, kurš varēs vislabāk pastāstīt, kāds tad bija bērns savās pirmajās skolas gaitu dienās. Un kā viņam pašlaik klājas? Skolotāja foto, stāsts

Šobrīd ļoti populāri ir selfiji. Aizpildi vienu lapu ar aizraujošiem pašportretiem un to autoru vārdiem, lai pirmie draugi paliek neizdzēšamā atmiņā. Pašportretu kolaža, vārdi

Vai ir kāda dziesma, kuru varētu dēvēt par klases vai grupas himnu? Vai varbūt skolas himna Tev ir īpaši mīļa? Pirmajā lapā atspoguļo tās liriku. Dziesmas lirika, himna

Atvēli pirmo lapu skolotāja fotogrāfijai un uzraksti viņam vai viņai skaistu novēlējumu. Novēlējums, skolotāja foto

Idejas iekšlapām

Grāmatas, kurās ir secīgums, ir pievilcīgākas. Kā izveidot secīgumu? Izvērtē savu foto arhīvu.
Tu vari sagrupēt lapas pēc tēmām. Ieteicamās idejas vākam un lapām:

 • bērni, kas rotaļājas un laika pavadīšana ārtelpās;
 • miega laiks;
 • bērnudārza / skolas pasākumi (Ziemassvētki, Māmiņdiena, 1. septembris, Lieldienas, etc.);
 • mācību laiks;
 • labākie draugi;
 • smieklīgu vai interesantu foto galerija;
 • bērnu radošās nodarbības, etc.

Neaizmirsti arī papildināt fotogrāfijas ar aprakstiem, kā arī norādi datumus. Mēs iesakām arī norādīt tēmas.

Cits veids, kā aizpildīt iekšlapas

Vai atceries aptauju, anketu un novēlējumu klades, kas apceļoja visus Tavus pazīstamos? Veido iekšlapas tā, lai tās aizstātu šīs klades, kuru mūžs reizēm mēdz nebūt visai garš. Kādi ir mūsu ieteikumi tam? Pirmkārt, velti savā grāmatā lapu konkrētam cilvēkam.

Katrā lapā atspoguļo vienu foto vai zīmējumu. Kā nekā tieši zīmējumi dod mums iespēju labāk iepazīt personību! Neaizmirsti norādīt arī vārdu. Ja bērnu zīmējumi atspoguļo dažādas tēmas, norādi katras tēmas virsrakstu. Vecāku bērnu fotogrāmatas var atspoguļot pirmos rakstītos burtiņus vai citus nozīmīgus sasniegumus. Zīmējumi, pirmie burti

Vecāki bērni var veidot fotogrāmatas aptaujas. Aptauja var būt daudz vairāk par vienkāršu “par mani”. Tā var aicināt pastāstīt viedokli par citiem bērniem vai skolotājiem, kā arī izteikt savas domas. Vairāk informācijas par aptauju veidošanu un to paraugi tiek sniegti zemāk. Aptauja, draugu atbildes, skolotāju domas

Esi drosmīgs un izsaki ierosinājumus. Pievieno jautājumus, zīmējumus vai fotogrāfijas. Vienam bērnam var veltīt vairākas lapas, atspoguļojot arī viņa draugus, skolotājus, neaizmirstamākos mirkļus vai pat mājdzīvniekus. Jautājumi, zīmējums, daudz fotogrāfiju, viss vienā

Pēdējā lapa

Pēdējā lapa ir tikpat svarīga cik pirmā. Mēs iesakām veidot visiem bērniem vienādas grāmatas. Tomēr pēdējā lapa var būt katram atšķirīga! Ja grāmata ir dāvana izlaidumā, pēdējās lapas aizpildīšana var būt jauks pasākuma papildinājums.

Atstāj pēdējo lapu tukšu. Norādi tikai virsrakstu. Virsraksts var būt “Novēli man”, “Labāko draugu paraksti”, “Pastāsti man, kā es varēšu ar Tevi sazināties”.

Pirkstu nospiedumi ir vēl viens lielisks veids, kā aizpildīt pēdējo lapu. Ieplāno īpašu vietu katra bērna pirkstu nospiedumam, iezīmē to un pievieno katrai atvēlētajai vietai bērnu vārdus. Pēc tā vien atliks aicināt bērnus piedalīties šajā aktivitātē.

Padomi un noderīga informācija

ZOOMBOOK patiesi vēlas palīdzēt realizēt burvīgo ideju par mācību fotogrāmatu izveidi un tāpēc mēs dalāmies ar visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, atbildēm uz tiem un mūsu ieteikumiem.

 

Fotogrāfijas

ZOOMBOOK veiktajā aptaujā tika noskaidrots, ka lielākā daļa (vairāk nekā 70%) izglītības iestāžu veidoto fotogrāmatu ir pildītas ar vienkāršām ikdienas fotogrāfijām. Mēs dosim iespēju jums apkopot fotogrāfijas. Noteikti iesaistiet šajā procesā arī vecākus, jo aptaujā noskaidrojām, ka vecāki ir lieliski palīgi.

 1. Fotogrāfijas var atlasīt no bērnudārza / skolas arhīva – pasākumi, ekskursijas, etc.
 2. Ja vēlaties individuālus bērnu foto, vaicājiet vecākiem, paskaidrojot mērķi, kam šīs fotogrāfijas tiks izmantotas.
 3. Interesantas fotogrāfijas no nodarbībām. Aiciniet vecākus palīdzēt, jo nav šaubu, ka viņi vēlēsies piedalīties. Fotografējiet katru bērnu atsevišķi. Fotogrāfiju idejas: pie tāfeles, bērnudārza vai skolas pagalmā, pie galda. Tāpat neaizmirstiet visas grupas fotogrāfiju un, protams, arī pašu skolotāju. Veidojiet arī interesantas fotogrāfijas – “Visi nostājušies pēc augumiem”, “Meiteņu grupa”, “Zēnu grupa”, etc. Tāpat var veidot fotogrāfijas ar bērnu iemīļotākajām rotaļlietām vai nodarbēm, kas viņus īpaši aizrauj.
 

Zīmējumi

Iepazīstiniet bērnus ar grāmatas paraugu. Atvēliet vienu nodarbību, lai bērni varētu tapt par savu grāmatu autoriem. Izrunājiet, kura tēma visiem būtu piemērota.
Mūsu ieteiktās tēmas:

 1. Sapņu profesija;
 2. Savu vārdu daiļrakstīšana vai pat zīmēšana;
 3. Daiļrakstīšana;
 4. Mana ģimene;
 5. Visneaizmirstamākā diena bērnudārzā vai skolā.

Pārfotografē vai ieskenē zīmējumus. Saglabā skenētos attēlus, piemēram, JPG vai PNG formātā. Tu vari fotografēt bērnu zīmējums, palūdzot, lai paši autori tos tur rokās.

Aptauja

Aptauju veidošana, dos iespēju bērniem un viņu vecākiem piefiksēt, kā mainās bērna domas, mērķi, sapņi un viss viņa dzīves skatījums!

 

Kāda var būt aptaujas tēma?

Jautājumi par mani

Es par sevi, draugi par mani, skolotājs par mani. Paraugs:
lejupielādēt

Jautājumi par mani nākotnē

Mans sapņu darbs, padoms vai novēlējums man.Paraugs:
lejupielādēt

Jautājumi un es

Lielākais sapnis; būtu lieliski, ja es dzīvotu; ja man būtu burvju spēja. Paraugs:
lejupielādēt
 

Ieteikumi aptaujai.

Izdrukā kādu no piedāvātajām aptaujām. Izdali tās. Palūdz bērniem, lai viņi norāda savus vārdus un aizpilda tās. Apkopo aizpildītās aptaujas. Ja izvēlējies aptauju, kurā ir jautājums “Draugi par mani”, palūdz, lai katrs bērns aptaujā norāda savu vārdu. Izveido secīgumu, kādā bērni nodod tālāk aizpildītās aptaujas citiem bērniem – šādā veidā tiks nodrošināta iespēja bērniem aptaujas aizpildīt anonīmi. Vēl viena iespēja, kā nodrošināt aptauju aizpildīšanu, ir nosūtīt tās bērnu vecākiem uz e-pastu, lai viņi kopā ar bērniem tās aizpilda un aizpildītas nosūta atpakaļ.

 

Kā aptauju pārveidot par foto grāmatu?

Pārnest aizpildītās aptaujas var divos veidos: Tu vari fotogrāmatā izveidot īpašu teksta vietu, atbildes ierakstot ar roku; Tu vari nofotografēt vai ieskenēt aptaujas un saglabāt tās kā fotogrāfijas JPG vai PNG formātā.

Veidnes un pielāgojamas grāmatas

Kas ir fotogrāmatas veidne?

Tā ir jau noformatēta fotogrāmata ar sagatavotiem foniem, dekorēšanas ilustrācijām, kā arī sagatavotām teksta vietām un fotogrāfijām. Lielākoties, veidnes var arī pielāgot, izņemot nevēlamus elementus vai iestrādātas vietas fotogrāfijām, kā arī pretēji – to visu pievienojot.

Izveidot

Veidņu paraugi izglītības iestādēm

Kas ir pielāgojama grāmata?

Pielāgojamā grāmata tiek veidota, izmantojot ZOOMBOOK fotogrāmatu veidošanas rīku. Šeit tiek dota iespēja izvēlēties lapas fonu, ilustrācijas, attēlus, kā arī pievienot neierobežotu skaitu fotogrāfiju, tekstu, etc.

Lai veidotu fotogrāmatu, neizmantojot gatavās veidnes, izvēlies pirmo, tīro formātu. Veido savu fotogrāmatu.

Izveidot

Plašāka informācija par fotogrāmatām atrodama ŠEIT

Fotogrāmatu cenu kalkulators

Fotogrāmtām minimālais lapu skaits ir 24, bet maksimālais lapu skaits ir 120.

NOSŪTĪŠANA UN PIEGĀDE